První návštěva v Pronatalu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radulina29
Stálice 53 příspěvků 14.09.09 09:19
První návštěva v Pronatalu

Ahojky holky!!
Je tady někdo, kdo navštěvuje Pronatal v Praze?
Jsme tam s přítelem objednáni, zajímalo by mě jaký tam jsou lékaři a co nás čeká při první návštěvě?

Radulina :lol:

Reakce:
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 14.09.09 09:25

Ahoj Radulino,
do Pronatalu jsem chodila a povedlo se mi tam 1. IVF. Doktoři jsou tam všichni milí a profesionální - nejlepší zkušenost mám s MUDr. Slámovou. Ta první konzultace bude informativní - povíte, co máte za sebou, jak u tebe probíhá MS, partnera objednají na spermiograma tobě možná vezmou krev (záleží v jakém budeš DC) na hormonální profil a vnitřně tě vyšetří jako na běžné gyn. prohlídce. Pak vám podle vaší situace navrhnou další postup léčby. Přeju hodně štěstí, pokud potřebuješ víc detailů, ptej se.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >