Reklama

První návštěva v Pronatalu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 14.09.09 09:19
První návštěva v Pronatalu

Ahojky holky!!
Je tady někdo, kdo navštěvuje Pronatal v Praze?
Jsme tam s přítelem objednáni, zajímalo by mě jaký tam jsou lékaři a co nás čeká při první návštěvě?

Radulina :lol:

Reklama

Reakce:

LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 14.09.09 09:25

Ahoj Radulino,
do Pronatalu jsem chodila a povedlo se mi tam 1. IVF. Doktoři jsou tam všichni milí a profesionální - nejlepší zkušenost mám s MUDr. Slámovou. Ta první konzultace bude informativní - povíte, co máte za sebou, jak u tebe probíhá MS, partnera objednají na spermiograma tobě možná vezmou krev (záleží v jakém budeš DC) na hormonální profil a vnitřně tě vyšetří jako na běžné gyn. prohlídce. Pak vám podle vaší situace navrhnou další postup léčby. Přeju hodně štěstí, pokud potřebuješ víc detailů, ptej se.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >