Pregnyl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denča82
Kecalka 270 příspěvků 08.09.09 17:48
Pregnyl

Prosím o radu ohledně injekce Pregnyl. Nevíte někdo, jaké může mít nežádoucí účinky a hlavně kolikrát se může aplikovat? Prý se to nesmí moc často, ale nic o tom nevím… poraďte prosím!!!!

Reakce:
Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.09 18:01

počkat - ty nemáš doma příbalový leták? jestli ne, najdeš ho normálně na netu, o ničem velkém ale nevím, a pár měsíců za sebou se určitě může píchat,popřl ob měsíc - je na dozrávání vajíček

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 08.09.09 18:14

Borisko, děkuji za odpověď, leták jsem si nikdy nestihla přečíst, hned mi ho sestra píchla, ale poprvé se divila, že mi to dr. předepsal, že prý to je svi…o. Zatím jsem ho měla 3 x. Hrozně mi začly vypadávat vlasy (200-300 za den), tak jsem si říkala, jestli to nemůže být tím pregnylem…

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.09 18:22

a kolikatka to byla? 5000 - 3ampule v balení? tak tyhle jsem píchala 4× - sice s velkými odstupy, ale bez takového účinku.
Jsou to hormony a řekla bych, že o nic horší, než HA… ale pokud ti zrovna tyhle hormony přirozeně chybí, tak kdoví, možná to tělo opravdu zmátlo a neví co dělat a brání se :roll:

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 08.09.09 18:24

Ano ta 5000 - ale vždy jen 2 ampulky píchnuté. No moje tělo asi moc nechápe co se děje, jeden měsíc hodně hormonů pak zas nic, asi se fakt bouří…

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.09 18:27

jo - denčo - ale jen 1 z nich je z pregnylem, to druhé je roztok na rozpuštění práškového pregnylu :D , takže 6 ampulek, z toho 3 s pregnylem :wink:

já si ho píchala sama, tak vím :wink:

no uvidíš, jestli to povede k mimču, tak to bude stát za to, ale u tebe to vypadá na PCO, že?

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 08.09.09 18:36

To záleží kterého dr. se zeptám, jeden řekl že PCO mám, druhý že spíš ne, že na PCO je třeba mít 10 a víc malých folikulů… Těžko říct, já jen vím, že mám téměř všechny cykly anovulační a hormonální profil ukázal, že je vše v pořádku, tak nevím, čím to bude. Čeká mě teď histeroskopie.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.09 18:39

denčo - udělají ti ji rovnou s LPS? určitě bych i protáhla trubky :wink:
ale je zvláštní, že folíky nechtějí dozrávat :roll:

tak ať to máš úspěšně za sebou

ps já jsem tak trochu PCO… ne všichni jsem přesně PCO…

Denča82
Kecalka 270 příspěvků 08.09.09 18:46

Nevím sice přesně co je LPS, ale jestli to je průchodnost vejcovodů, tak to má dr. v plánu…
Díky!!!!

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.09 18:53

jojo, LPS - je laparoskopie - myslela jsem právě tu průchodnost vejcovodů, někomu pomůže kolikrát jen tohle :wink:

hankamisa
Kelišová 7311 příspěvků 21.09.13 07:42

Pregnyl-za jak dlouho jste poznaly, že se něco děje po vpichu?
na to, že jsem 23h po vpichu mi nic není, tak nevím…začínám mít obavy, že nic. včera mě cca po 4h začaly bolet záda a nohy jako bych měla dostat ms nebo chřipajznu a do večera to přešlo. ted vůbec nic ani břicho. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >