Pořád nad tím přemýšlím, jsem nebo nejsem těhotná?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 22:51
Pořád nad tím přemýšlím

Ahojky :) Mám na vás dotaz.. Byla jsem na kontrole u své doktorky, kde bylo vše v pořádku. Týden nato nepřišla ms, udělala jsem si den zpoždění test ( 1 foto ) Po týdnu zpoždění (2 foto) jsem dostala menstruaci. Trochu jinou, než obvykle. Trvala 4 dny. Brala jsem to tak, ze se to nepovedlo. Ale pořad mi něco říkalo, ze mám zkusit po ms ještě test..bolest prsou a klasické těhotenské příznaky. Dnes odpoledne jsem si ho tedy udělala (3 foto) a i digitální test mi vyšel + 1-2. Co si o tom myslíte? Na gyndu jsem objednána. Ale pořad nad tím přemýšlím :D Dekuji za vsechny názory!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 22:51

Foto zde.

ugluk
Hvězda diskuse 45807 příspěvků 02.04.19 22:56

Buď to dopadne dobře nebo je to neprosperující nebo je to mimoděložní.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8288 příspěvků 02.04.19 23:07

Ze jsi tehotna. :D

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 02.04.19 23:41

Objednala bych se k doktorce jeste tento tyden, at mate klid. Muze to byt prosperujici tehotenstvi, hcg mohou tvořit i plodove obaly po potratu *obaly zustaly v deloze. Muze to byt i mimodelozni. Ale nejpravdepodobnejsi je varianta prosperujícího tehotenstvi. Tak se nestresujte zbytecne a zajdete k dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 23:44

@sediza
Moc děkuji za uklidnění :)
Hned rano si tam zavolám a dojedu :)

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 02.04.19 23:44

Já taky mívám po otěhotnění „jinou“ menstruaci. Myslím, že je to způsobeno kratší luteální fází, není to nic neobvyklého, říká se tomu pseudomenstruace. Tvoje testy se mi zdají docela jasné, podle mě jsi těhotná. Nevím tedy, na kdy jsi objednananá na gyndu, ale pokud někdy brzo, je dost pravděpodobné, že dr. tam ještě nic neuvidí. Pak někteří doktoři rádi nahání hcg a straší revizí. Já se vždy objednala až na předpokládaný 8tt a bylo to jasné už i se srdíčkem. V tu dobu už taky bylo jasné, že další menstruace nebyla.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8288 příspěvků 02.04.19 23:47

Take bych pockala. Ja si u prvniho zazila, ze lekarka jeste nic nevidela, ale uz jsem byla tehotna. Je to hodne neprijemne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 23:54

@Hoa Mai
Nevím, kdy proběhla ovulace , ale 18. jsem měla dostat ms, 19. jsem objevila na testu ducha, 25. test druhy , krvácení začalo 26. slabší a kratší ,než obvykle. Skončilo 30. a dnes na testu je čárka silnější ,než toho 25. Test třetí.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 43286 příspěvků 02.04.19 23:58

ten test mne přijde hodně slabý. Určitě odběr krve a pak za 2 dny zase a uvidíš ;)

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 03.04.19 00:22
@Anonymní píše:
@Hoa Mai
Nevím, kdy proběhla ovulace , ale 18. jsem měla dostat ms, 19. jsem objevila na testu ducha, 25. test druhy , krvácení začalo 26. slabší a kratší ,než obvykle. Skončilo 30. a dnes na testu je čárka silnější ,než toho 25. Test třetí.

No, hele, záleží na tobě, jaká jsi nátura. Jestli je pro tebe méně stresové počkat nebo lítat obden k doktorovi na odběry a co týden na UTZ.

@Markéta80 píše:
ten test mne přijde hodně slabý. Určitě odběr krve a pak za 2 dny zase a uvidíš ;)

Já jsem v tuhle dobu měla testy ještě slabší. U prvního jsem taky hysterčila, doletěla k dr. ta mě maminkovsky vypakovala, že mám přijít za měsíc nejdřív. U druhého a třetího stejný scénář, počkala jsem do 11. týdne a měla to rovnou i s průkazkou :-).

Wikin
Nováček 8 příspěvků 03.04.19 01:09

Ahoj holky, mám problém, sice to není má diskuze, ale je to k tématu a nechci zakládat novou diskuzi. Potřebovala bych poradit nebo něčí zkušenost… Jsem 5 m a týden po porodu, 21.2. (tudíž za skoro 4 m) mi přišla MS - nebo jsem si to teda aspoň myslela. Dostala jsem ji ale po docela namáhavém cvičení, které končilo krátkým během v dešti. Začalo mě bolest v podbřišku a za hodinu se dostavilo krvácení (první den úplně jasně červená krev, druhý den slabé krvácení a další 2 dny naprosto černá krev, které bylo fakt hodně… následně až do 26.2. špinění - tak si to nějak zhruba pamatuju). 27.2. ze mě šel už jen takový hlen (ještě nutno dodat, že jsem nikdy nezkoumala ovulaci) a došlo k nechráněné souloži (ale ještě před MS byl také nechráněný styk). Od 4. do cca 17.3. jsem začala pociťovat MS bolesti, celá jsem se osypala (akné na nohách, rukách, pokožce hlavy, obličeji), což je u mě nevídané, bolesti hlavy, únava, bolesti bradavek při kojení, výtok atd. Pak to na nějakou dobu přešlo (krom akné) a dnes opět ty samé MS bolesti a nevolnost. Zkoušela jsem TT a ty nic, tak jsem zkusila ovulační 16. a 17.3. (vit foto - ten ze 17. je nahoře), tak já nevím… A nic jako MS doteď nepřišla. :think: :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 07:42

@Hoa Mai
Díky za napsání tvé zkušenosti :)
Test dnes rano.

Wikin
Nováček 8 příspěvků 03.04.19 08:05
@Anonymní píše:
@Hoa Mai
Test dnes rano.

Já myslím, že se můžeš radovat, když i digital ukázal pozitivitu. :dance:

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 03.04.19 09:14
@Anonymní píše:
@Hoa Mai
Test dnes rano.

To mi prijde jasne pozitivni. Zkus to znova zase az za par dni,treba za tyden,jestli to vydrzis,at je tam videt nejaky vyvoj.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama