Zpět na web

  • načítám...

FB1EBD77-CD26-41D0-8AB1-771153ADF614.jpeg

Ahoj holky, mám problém, sice to není má diskuze, ale je to k tématu a nechci zakládat novou diskuzi. Potřebovala bych poradit nebo něčí zkušenost... Jsem 5 m a týden po porodu, 21.2. (tudíž za skoro 4 m) mi přišla MS - nebo jsem si to teda aspoň myslela. Dostala jsem ji ale po docela namáhavém cvičení, které končilo krátkým během v dešti. Začalo mě bolest v podbřišku a za hodinu se dostavilo krvácení (první den úplně jasně červená krev, druhý den slabé krvácení a další 2 dny naprosto černá krev, které bylo fakt hodně... následně až do 26.2. špinění - tak si to nějak zhruba pamatuju). 27.2. ze mě šel už jen takový hlen (ještě nutno dodat, že jsem nikdy nezkoumala ovulaci) a došlo k nechráněné souloži (ale ještě před MS byl také nechráněný styk). Od 4. do cca 17.3. jsem začala pociťovat MS bolesti, celá jsem se osypala (akné na nohách, rukách, pokožce hlavy, obličeji), což je u mě nevídané, bolesti hlavy, únava, bolesti bradavek při kojení, výtok atd. Pak to na nějakou dobu přešlo (krom akné) a dnes opět ty samé MS bolesti a nevolnost. Zkoušela jsem TT a ty nic, tak jsem zkusila ovulační 16. a 17.3. (vit foto - ten ze 17. je nahoře), tak já nevím... A nic jako MS doteď nepřišla. :think: :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...