porad nemocny

Anonymni
9.10.09 22:40

porad nemocny

ahojik vsem ,maminkam
od 8mesice narozeni jsme byli 2× do roka na jip,neli casteji kvuli anginy…a pak od2let uz 1-3× angina v mesici…takze jsme sli od anginy k angine…nasledne vysetreni u alergologa…trochu alergie na roztoce/prach ale v uplnem zanedbatelnem mnozstvi…pak lecby ribomunyl,airius,singular…a pak nasledne injekce PREVENAR…OD TE DOBY KLID..cca10mesicu(jen casto kasel,nekdy1-2 denni horečky(a ted opet zase nekdy angina,jinac jine bacily bez antibiotik cca 3× do mesice.
od zaři jemu 5,5let 4-5dni skolka,tyden a vic doma a opet …4dni skolka a opet horecky,pri kterych tradicne zvraci,nepije natoz neji.

PORADTE PROSIM JAK POMOCI …DUSLEDEK nemoci je jeho strava jen vanocka,rohliky,chleba +syr ,testoviny hole neboli s cukrem,a jogurt prince…a vodu s drubezi polevky.......toto je vycet jeho stravy…zadne ovoce,zelenina,maso,omacky nebo cokoliv jineho jen techto par veci viz vyse…NEVIM JAK POMOCT VUCI NEMOCEM A JIDLU…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7118
10.10.09 09:28

S jídlem ti neporadím, ale já zrovna byla s holkou (4 roky) včera na alergologii, protože začal novej školkovej rok a hned omarodila.
Tak alergolog jí doporučil brát preventivně velkou dávku vitamínu C. Ale musí ho tam být minimálně 200 mg. Třeba Celaskon má prej jenom 75 mg. Takže jsem hledala na netu, jakej výrobek vůbec obsahuje takový velký množství a jediný, na co jsem narazila, byly vitamíny Cetebe. Tak je toho céčka 500 mg. Takže já budu zkoušet tohle.
Jinou radu nemám, jsme na tom podobně, holka začala chodit do školky loni a promarodila asi půlku doby. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
10.10.09 11:46

Zkus najít homeopata nebo kineziologa a odblokovat sebe i dítě.

U vit C už bylo vyvráceno jeho preventivní fungování proti nemocem, jsou na to studie. Vit C se sice vylučuje močí, ale zároveň se ukládá v některých orgánech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.09 16:12

Na ten vit.C pozor, už se i na netu objevily výsledky studií, že vysoké dávky tohoto vitamínu nijak imunitě nepomáhají, naopak můžou škodit.
Našim klukům docela pomohl Preventan Junior, ale znám děti, kterým zas nepomohl nijak, takže je třeba vyzkoušet.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
6545
10.10.09 18:23

Na Báru zabraly Echinaceové kapky od Aromaticy (žádné sirupky), aktuálně jím láduju i Anetku (k sirupům z alerga)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
10.10.09 18:54

Anonymní - ráda bych ti něco napsala, ale jako anonymní nemůžu zaslat zprávu, tak se mi když tak ozvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.09 22:30

nemyslim, ze je to v jidle, ale v psychice!!
zkus se podivat na tebe (co v sobe vuci diteti nosis a co prozivas), na situaci v rodine, napeti?, na to jestli jste vuci svemu synovi uprimni a jednate s nim na rovinu.. a na spoustu dalsich veci.
zasla bych za nekym povolanym, kdo by mi s tim pomohl. Ty opakovane anginy nebudou z jidla, ale z psychickeho stavu syna..
jana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama