Zanet mocoveho mechyre???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 07.10.09 08:48
Zanet mocoveho mechyre???

Ahoj holky, chtela jsme se zeptat jak se pozna zanet mocoveho mechyre u kluka. Malej vcera zacal porad rikat ze se mu chce , ma jak na velkou, tak na malou stranu jedno slovo KAKA, tak porad rikal kaka, kdyz jsem ho po:,–(ila tak nic, bojuje ted trosku s velkou, nechce jinam nez do plinky, tak to trosku zadrzuje a drzi do posledni chvilky. Myslim si ze je to tim, zema porad nutkani na velkou, tak mi to porad hlasi, vcera se asi po 3h knuceni vykakal,a le za pindika se chyta porad i dnes. Nema ho cerveneho, ani nema teplotu, cura normalne, jako ne po troskach,a korat teda porad rika, ze se mu chce a nic a drzi se za nej.. Tak nevim co s tim. Diky.

Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.09 09:46

ahoj, můj syn měl zánět močového měchýře v jednom měsící a měl horečku přes 38 a byl ukňouranej, byli jsme v nemocnici týden a pak ještě asi měsíc brali antibiotika

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 07.10.09 10:28

Dcera měla poprvé v 5ti měsících a pak ve dvou letech - od té doby je to naštěstí už dobré. Začalo to vždy vysokou horečkou, Nurofen to vždy srazil, ale za chvíli byla zase zpátky. Jako mimčo měla tenkrát i febrilní křeče :( Čurala často, v moči může být i krev (moje zkušenost se zánětem :( ), při čurání velká bolest :oops: Jako mimčo si to samozřejmě nemohla říct, ale podruhé ano. Ale až druhý den kdy horečky nepřestávaly, to jsme pak valili na pohotovost.

00.katka
Kecalka 127 příspěvků 30.04.15 09:31
je to zanet mocaku?

Ahoj holky, prosim o radu. Nase mala ted nejak chodi casto curat a vcera i dnes se v noci dvakrat pocurala a to je uz rok bez plen, za tu dobu se nam to jeste nestalo. Rikala i v noci ze ji boli brisko, ale na paleni pri curani si nestezuje, teplotu taky nema. Myslite ze muze mit zanet? :nevim:

Erwinka
Kecalka 296 příspěvků 30.04.15 10:29

Ja, když mám u dětí podezření na zánět močáku, což bylo už mockrát, vždy donesu já nebo manžel k pediatrovi moč na kontrolu a nasadím Urinal sirup, nebo podobný (rada pediatra). Kdyby byly teploty, jdu k pediatrovi hned, jinak nechodíme, děti většinou chytnou ještě něco horšího a dcerky si čas od času na pálení při čůrání stěžují, stačí, že třeba méňě ve školce pijou a je to hned…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >