Reklama

Zanet mocoveho mechyre???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 07.10.09 08:48
Zanet mocoveho mechyre???

Ahoj holky, chtela jsme se zeptat jak se pozna zanet mocoveho mechyre u kluka. Malej vcera zacal porad rikat ze se mu chce , ma jak na velkou, tak na malou stranu jedno slovo KAKA, tak porad rikal kaka, kdyz jsem ho po:,–(ila tak nic, bojuje ted trosku s velkou, nechce jinam nez do plinky, tak to trosku zadrzuje a drzi do posledni chvilky. Myslim si ze je to tim, zema porad nutkani na velkou, tak mi to porad hlasi, vcera se asi po 3h knuceni vykakal,a le za pindika se chyta porad i dnes. Nema ho cerveneho, ani nema teplotu, cura normalne, jako ne po troskach,a korat teda porad rika, ze se mu chce a nic a drzi se za nej.. Tak nevim co s tim. Diky.

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.09 09:46

ahoj, můj syn měl zánět močového měchýře v jednom měsící a měl horečku přes 38 a byl ukňouranej, byli jsme v nemocnici týden a pak ještě asi měsíc brali antibiotika

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 07.10.09 10:28

Dcera měla poprvé v 5ti měsících a pak ve dvou letech - od té doby je to naštěstí už dobré. Začalo to vždy vysokou horečkou, Nurofen to vždy srazil, ale za chvíli byla zase zpátky. Jako mimčo měla tenkrát i febrilní křeče :( Čurala často, v moči může být i krev (moje zkušenost se zánětem :( ), při čurání velká bolest :oops: Jako mimčo si to samozřejmě nemohla říct, ale podruhé ano. Ale až druhý den kdy horečky nepřestávaly, to jsme pak valili na pohotovost.

00.katka
Kecalka 127 příspěvků 30.04.15 09:31
je to zanet mocaku?

Ahoj holky, prosim o radu. Nase mala ted nejak chodi casto curat a vcera i dnes se v noci dvakrat pocurala a to je uz rok bez plen, za tu dobu se nam to jeste nestalo. Rikala i v noci ze ji boli brisko, ale na paleni pri curani si nestezuje, teplotu taky nema. Myslite ze muze mit zanet? :nevim:

Erwinka
Kecalka 296 příspěvků 30.04.15 10:29

Ja, když mám u dětí podezření na zánět močáku, což bylo už mockrát, vždy donesu já nebo manžel k pediatrovi moč na kontrolu a nasadím Urinal sirup, nebo podobný (rada pediatra). Kdyby byly teploty, jdu k pediatrovi hned, jinak nechodíme, děti většinou chytnou ještě něco horšího a dcerky si čas od času na pálení při čůrání stěžují, stačí, že třeba méňě ve školce pijou a je to hned…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >