Poradi mi dobra duse?

74
23.10.10 19:58

Poradi mi dobra duse?

Dobry vecer vsem pritomnym:D
Maminky,potrebovala bych poradit.Nejak extra se neorientuji v cyklu,proto si jdu pro radu sem ke zkusenym:D
Po skonceni kojeni mi najel ukazkovy menzes,ktery chodil pravidelne.Pak se zacal ruzne posouvat a nyni v nem mam totalni hokej.Pisi datumy,pro orientaci a mam tedy dotaz…Kdy mam ted menzes cca cekat?Na tele citim,jakoze uz,ale stale nic.Jeste musim napsat,ze neberu HA,ale s manzelem pouzivame kondom-ne od zacatku souloze,ale kdyz si on uz neni jisty,pak radeji pouzijeme kondom.Zadna nehoda se nestala,nejsme si tedy vedomi,ale hlavne nase sex.intenzita je max 2×mesicne,takze me tehu ani nenapadlo-az ted,kdyz menzes neprichazi.Musim jeste podotknout,ze mi nic neni,zadne tehu priznaky.Jen jsem pred 2 tydny prodelala z niceho nic teploty,ktere trvaly asi tyden.Ale ty navadim k nejake chripce,protoze jsem od zari hoodne psychicky i fyzicky vytizena..Snad jsem to naspala alespon trosku k pochopeni:D Dekuju za reakce.Mozna jde jen o poruchu a mela bych jit k dr.Trpim ale na zanety zil,takze proto neberu HA.
menzes:
6.5.
6.6.
6.7.
5.8.
1.9.
22.9.....od te doby nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27303
23.10.10 20:01

Ohledně cyklu neporadím, jen k tomu kondomu. Během celé soulože roní penis tzv. kapičky vášně, sekret, který může obsahovat spermie. Proto je přerušovaná soulož tak nespolehlivá antikoncepce. Pokud použijete kondom až někdy v průběhu, klidně se mohla „nehoda“ stát. Takže já bych si v prvé řadě udělala pro jistotu těhotenský test. Když bude negativní, poradila bych se asi s gynekologem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.10.10 20:08

No, až na ten zářijový výkyv, kdy jsi to dostala fakt hodně brzo, tak to vypadá, že máš cykly tak nějak 30-31dnů. Takže dneska, když to počítám od toho 22.9., tak máš oproti svám běžným cyklům jen tak den zpoždění. To není nic tragického. Pokud jsi mela teploty a nějaký třeba náběh na virózu, tak to může celý cyklus pošoupnout, posune se ovulace a tím pádem se posune i ms. Pokud ti mrcha nedorazí, testla bych.
Podle mě mrcha do dvou dnů dorazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
23.10.10 20:11

Zkusila bych těhu test. Já po porodu měla jen jednu MS koncem září a už jsem těhu :-)
A to jsme s manželem robili dítko jen jednou, takže bych řekla, že můžeš být těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
54525
23.10.10 20:19

haros musím souhlasit s MaryClementin, co se týče kapek rozkoše, takže nehoda se stát takto může. Ale když se tak dívám na ty datumy, tak bych ještě moc nepanikařila, protože koukám, že jsi měla vždy rozestup měsíc, takže když jsi poslední měla 22., tak ještě nemáš tak velký rozestup, dnes je 23., když ti ještě navíc nebylo dobře, tak se to mohlo o pár dní posunout. Já když nebrala antikoncepci, tak jsem vždy měla cykly trošku jen přibližné. Já jsem po porodu také párkrát panikařila, že už měla dorazit a nedorazila, ale vždy došla třeba tak o 3-4 dny později, než jsem čekala. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
23.10.10 20:36

Holky,diky za reakce…Test jsem si delala vcera-kdy jsem tedy ocekavala menzes a byl negativni.O kapickach lasky vim,ale jelikoz jsme to tak praktikovali uz pred detma-jeste nez jsme je opravdu chteli splodit,jsem lehkomyslna a jedeme tak stale.
Diky tomu,ze jsem zvykla na jakousi pravidelnost, mne ted ty vychylky trosku znervoznuji a vim,ze uz u me zacina hrat psychika.Podbrisek boli…a asi tento mesic tu potvurku uvitam s otevrenou naruci :oops:
Snad tedy dorazi se spozdenim a uvidim,jak to bude dal a podle toho pujdu k dr.Od zari mam spech,dostala jsem prac.nabidku,mam dve male deti…znate to…Snad je to tedy jen zpozdeni.Dekuji za cas,opravdu!!!! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama