Poradíte fantasy seriál?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
272
29.6.22 16:33

Poradíte fantasy seriál?

Zdravím :mavam:
sháním inspiraci na nějaký „fantasy, horor atp.“ seriál, asi už mi došly nápady :D V rychlosti výčet toho, co mám za sebou a v jakém duchu bych ráda dostala inspiraci na něco dalšího na koukání. Tedy, viděla jsem : Supernatural, Shadowhunters, Teen Wolf, Upíří deníky a jejich spinoffy (Originals, Legacies), Čas čarodějnic, Čarodějky, Zaklínač (mimochodem ten starý, viděla jsem i nového, ale jako vůbec mě to nevzalo), Letopisy rodu Shannara, Lucifer… a jaksi už nevím na co koukat :D Aktuálně stahuji seriál Drákula z roku 2013 a Tajemství kruhu, nicméně oboje nemá moc epizod, takže mi to nevystačí dlouho :mrgreen: Poradíte někdo něco fajnového? Přemýšlela jsem nad American Horror Story, ale nevím :nevim: True Blood, Hra o trůny a Stranger Things mě nezaujaly :,( Prosím poraďte něco na co se dá koukat :lol: :kytka: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
624
29.6.22 16:35

Já teda nevím jak moc se to hodí do tvého žánru, ale co třeba Doctor Who?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3317
29.6.22 16:37

True blood je hrozný péčko :mrgreen: :lol: u toho jsem se normálně cervenala, kor když jsem zjistila, že tehdy jako za puberťačkou za mnou stojí máma a já si ji nevšimla :mrgreen:
Jinak Arrow, Umbrella Academy, Světlo a Stíny, Winx sága Osud docela ušla :mrgreen: Tajemství kruhu je taky hrozná beckovina :mrgreen: Za ně ještě z těch lehčích „fantasy“ Cizinka, i když čáry máry extrémně nečekej, ale zas se u toho hezky relaxovalo a slintalo nad Heughanem :mrgreen: ;)

Ještě teď teda mi to pořád nabízí První Krev, Příliv Sirén

Příspěvek upraven 29.06.22 v 16:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
29.6.22 16:37

Westworld, carnival row, the 100, Penny dreadful, siréna.

Příspěvek upraven 29.06.22 v 16:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
29.6.22 16:38

Kolo času, světlo a stíny, ale oboje jen pokud jsi nečetla…
Pak winx sága, řád, good omens.. a co já osobně v tomhle žánru miluju že všeho asi nejvíc, je Bylo nebylo (once upon a time), má poměrně dost řad, pár sexy herců a slušný příběh :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.6.22 16:42

@Thrisha Jo, na toho jsem zapomněla :mrgreen: první díly jsem nějak… nedávala :think: rozjede se to později?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.6.22 16:44

@Kattynka000 Jo, True Blood je hodně… šmajchlovací :mrgreen: a že jako nejsem puritán :mrgreen: ale na Hru o stíny to nemělo tedy, tam to rozjížděli ve velkém :lol: Jinak, že je něco béčkové mi až tak nevadí :palec: Pravda, Cizinka! Na to jsem kdysi viděla trailer a pak to zapomněla :lol: děkuji, dám tomu všemu šanci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.6.22 16:45

@Kriss Tina Děkuji, ozkouším :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
29.6.22 16:46

@LaVoisin jo musím říct že mě bavily nejvíc série s Davidem Tennantem, takže od druhé série tuším… Jsou tam lepší a horší díly no… Ale na pár večeru ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272

@Scara Super! Dost řad. sexy herci, ucházející příběh :mrgreen: to je přesně co hledám :lol: moc děkuji, všechno pohledám a vyzkouším zkouknout :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816

Za branou bohužel jen jedna řada a Za svitu měsíce taky jedna řada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
29.6.22 16:47

@Thrisha Ok, tak zkusím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
29.6.22 16:47

@LaVoisin snad mě nebudeš proklinat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
29.6.22 18:18

Nevšimla jsem si, V zajetí kouzel jsi zkusila? Mají to docela propracované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
29.6.22 18:41

American Horror Story doporučuju. Osobně se mi nejvíce líbila série s Lady Gagou. Navazuje to tak zajímavě na sebe a různě se to proplétá. Jen mě to pak přišlo moc dlouhé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat