Kdy mi pošlou ze sociálky peníze?

Anonymní
22.12.18 22:36

Poradíte ? ( mateřská )

Ahoj maminky mám dotaz do 19.11 jsem byla na neschopence po té jsem odevzdala do práce žádost o mateřskou.. Paní na firmě opravila datum a samozřejmě se zapomněla podepsat což měla.. kolem 10.12 mi samozřejmě Socialka poslala papír na opravdu ze to musí byt podepsané když se něco škrtá.. no a 12.12 bylo hned odesláno na socialku. Můj dotaz zní kdy mi pošlou peníze? Za část listopadu a prosinec? Někdo říká ze se posílají zpětně ale na jednu stranu si říkám ze kdyby mi poslali jen za listopad tak je to hrozné malinko. Doufám ze některá poradíte děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2276
22.12.18 22:38

No mateřská je zpětně, ale máš dostat i nemocenskou za listopad, tak to nebude tak málo, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
22.12.18 22:39

Ano posilaji to zpetne a pravdepodobne Ti to v lednu prijde nadvakrat za listopad a pak za prosinec ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.18 22:44

@Martina84 děkuji za příspěvek . Jinak nemocenská mi přišla hned 6-7?.12 ale jinak mi šlo pravě o zbytek . Jakoze pokud dostanu v lednu mateřskou jen za 10 dnů ? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.18 22:45

@Twixinka budu doufat nerada bych v lednu dostala mateřskou jen za “10” dnů v listopadu .

• Nahlásit
  • Citovat
249
22.12.18 23:03

Já teda nechci být zlá, ale takových témat je tu na stovky, možná tisíce a je to k ničemu, buď jsi nebo ne. To ti poví jen TT a potvrdí na gynekologii. Zajdi si koupit TT a budeš vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2864
22.12.18 23:09
@Teris195 píše:
Já teda nechci být zlá, ale takových témat je tu na stovky, možná tisíce a je to k ničemu, buď jsi nebo ne. To ti poví jen TT a potvrdí na gynekologii. Zajdi si koupit TT a budeš vědět.

To asi patrilo do vedlejsi diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
22.12.18 23:17
@kacakaca píše:
To asi patrilo do vedlejsi diskuze…

Máte pravdu, pardóón…! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
22.12.18 23:18
@Teris195 píše:
Máte pravdu, pardóón…! :zed: Asi jsem se překlikla :?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama