Poradíte s lázněmi?

253
22.1.07 17:44

Poradíte s lázněmi?

Ahoj, mám ročního chlapečka s Arthrogriposou. Diagnoza je to složitá a výsledkem je, že skoro nehýbe nohama a má ortopedické vady.Neurolog nám nabídl lázně. Potřebovali bychom hlavně intenzivní pohybovou terapii (Vojta, Bobath…) Neurolog nabídl ty co máme nejblíž a to Klimkovice. Jsou sice krásné a měla bych to pohodlné, ale slyšela jsem, že se specializují spíše na balneologii tzn. koupela atd. a to by pro nás nebylo asi to pravé (voda mu sice ulehčuje pohyb ale nesnaží se sám). Jiné maminky mi radí spíš Jánské lázně. Nemáte některá zkušenosti? Jde mi hlavně o procedury. Slyšela jsem totiž že třeba z Klimkovic se vrátila holčička ještě horší než když tam odjela a to hlavně z důvodu špatně zvolených procedur :( . Pokud víte i o jiných lázních ráda si nechám poradit.
Děkuji M.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

853
22.1.07 20:37

AHOOJ…Jánské lázně sou fayn je to tam myslim na 4-6týdnů.Je to ohromná budova a okolo mají hřiště.Jak je to s rehabilitací netuším, ale mají dost pohbyu na čerstvém vzduchu.Setkáš se tam s dětmi na vozíčku, což v Klimkovicích prý také.Prosim tě zeptej se svého Dr… na léčebnu Luže-Košumberk tam se dost léčí pohybové vady a z vlastní zkušenosti vím, že intenzivně.Jezdila sem tam se zádami a na jiných pavilonech byli i malinké děti, co nechodili, ale nevim, zda bys tam mohla být s ním.V lázních nejspíš ano.Takže já říkám Janské lázně proč ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama