Poraďte kočárek do města

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
283
20.12.21 13:07

Poraďte kočárek do města

Ahoj holky, poradily by jste kočárek do města. Požadavky mám, aby nestál 20 tisíc (sporťák a vajíčko si chci koupit zvlášť), aby se vešel do auta (Fabia). Líbí se mi kočárky s velkými koly, ale není to důležité. Chci ho do města, max procházky kolem města. (žádné túry po lesích). Jelikož v okolí žádné obchody s kočárky nemáme, musím přes internet, tak bych byla ráda za typy. Moc Vám děkuji a krásný předvánoční čas přeji :kytka: PS :kdyby měl ve výbavě i fusak, bylo by to nejlepší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
842
20.12.21 14:02

Náme Cybex Balios S a jsem s ním spokojená. Předtím jsme měli Valco a to bylo i do města za trest, natož s ním přejet nějaký kořen.
Nevím teda jestli se dá koupit bez sporťáku, ale nás celý set (korba+sporťák+vajíčko) vyšel na 12000 a vajíčko jsem prodala, takže s kočárem jsem byla pod 10000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
20.12.21 16:03

Mám Camarelo Sevilla New z druhé ruky. Podvozek bytelný, lehko říditelný, zvládá i horší terén. Korba vysoká, dost prostorná. Fakt se nemusím se bát, že by se mi tam dítě v půl roce nevešlo, jak řeší spousta maminek u jiných kočárků.
Ale možná nejsem tak náročná a mně zkrátka vyhovuje perfektně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
21.12.21 15:25

Šla bych do použitého Bugaboo Fox nebo Buffalo. Dají se sehnat kolem 14tis a jsou skvělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat