Maska na karneval

18562
14.2.21 13:17

Poraďte masku

Ahoj, zkusím… :D poraďte masku pro dítě na karneval, když doma „nic“ nemáme :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8412
14.2.21 13:21

Holka nebo kluk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
14.2.21 13:24

@Bubla Bůčková Nemas baretku, nejake bile tricko nebo mikcu a vodovky nebo i paletu a stetecza malire? Nebo zasteru. cepici a varecku za kuchare? Nebo kuklu a pistolku za lupice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53511
14.2.21 13:28

Zrovna vcera mi na fb vyskocila leta stara fotka, kdyz mel syn 22 mes., taky jsem pytlikovala.
Mel sede teplaky, pruhovane triko, pres pas jsem mu dala muj sedy satek. Mec plastovy jsme meli doma. Byl za pirata. Proste co jsem doma nasla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53511
14.2.21 13:32

Nebo bile prosteradlo kousek a cernou fixu. Udela Kremilka. Na fb jsem par dni zpet videla semafor. Cerne triko a puncochy. Velky cerny papir. Vytistene panacky.
Znama prodava po synovi kostym Spidermena.
Je pro dite asi 3r.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18562
14.2.21 13:35

Kluk. Když ty doplňky do ruky bych právě asi vynechala, stejně to držet nebude :think: o něčem, co vydrží na hlavě si taky iluze moc nedělám :think: mám tu tričko s logem Supermana… Do školky na dopoledne, hodně blbý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
14.2.21 13:36

@Bubla Bůčková záleží kolik je dítěti, pokud je malé nebylo by to vhodné ale třeba 10 lété už by mohlo. Já jsem kdysi bráchu maskovala za zombie, stačilo mu staré oblečení, třeba u někde natržené, obličej jsem pomalovala klasickými líčidli co jsem měla doma, natřela jsem mu obličej stínama na šedo, je pravda že jsme měli potravinářské barvivo jako že na krev okolo pusi, nějaká ta jizva, kruhy pod očima a tak. Ale bylo mu nějak 12 no. Nebo pokud je to holčička tak udělat z nějaké krabice korunku, oblepit bílým papírem a buďto pokreslit nebo jestli máte třpytky nebo nějaké kamínky tak nalepit, k tomu nějaké pěkné šatičky, punčochy a je princezna. A nebo udělat u něčeho vílí křídla, taky by to šlo z krabice a provázkem uvázat na záda, k tomu vyrobit hůlku a je víla. Pro kluky mě nic moc nenapadá, jen kuchař, nebo mim ale to nevim jestli by se dětem líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
14.2.21 13:37

Nakombinovala bych homemade skrabosku a bezny obleceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18562
14.2.21 13:37
@Kelsey píše:
Nebo bile prosteradlo kousek a cernou fixu. Udela Kremilka. Na fb jsem par dni zpet videla semafor. Cerne triko a puncochy. Velky cerny papir. Vytistene panacky.
Znama prodava po synovi kostym Spidermena.
Je pro dite asi 3r.

Tady na fb skupině právě nic, krom šatiček Elsy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
14.2.21 13:39

@Bubla Bůčková tak takhle uplne maly mi jako superman prijde dostacujici. Jestli ma tak rozepnutou kosili/svetr na to, namalovat tuzkou na oci bryle a muze byt i clark kent

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
14.2.21 13:40
@Bubla Bůčková píše:
Kluk. Když ty doplňky do ruky bych právě asi vynechala, stejně to držet nebude :think: o něčem, co vydrží na hlavě si taky iluze moc nedělám :think: mám tu tričko s logem Supermana… Do školky na dopoledne, hodně blbý?

A nemáš doma ještě něco červeného, že by si mu k tomu vyrobila plášť? A modré tepláčky nebo punčochy, k tomu ten plášť a byl by to jasný superman.

Edit : koukala jsem na Googlu jak vypadá superman a klidně by si mu přes ty punčochy mohla dát i červené slipy nebo trenýrky, on má sice i žlutý pásek ale to myslím že děti detaily neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53511
14.2.21 13:48
@Bubla Bůčková píše:
Kluk. Když ty doplňky do ruky bych právě asi vynechala, stejně to držet nebude :think: o něčem, co vydrží na hlavě si taky iluze moc nedělám :think: mám tu tričko s logem Supermana… Do školky na dopoledne, hodně blbý?

Neni to blbe. Je maly. Spidermanovske triko staci. Poslu ti do SZ fotku toho semaforu, to je lehke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18562
14.2.21 14:01
@Kelsey píše:
Neni to blbe. Je maly. Spidermanovske triko staci. Poslu ti do SZ fotku toho semaforu, to je lehke.

Hele oni právě ještě i půjdou v 11 ven, normálně i budou jist… Já tady mám ještě plyšový overal chlupatý, který má jako kapuci jednorožce, ale zas tu mít nebude a bude se v tom akorát potit ve třídě :nevim: bych mu dala normálně tepláky a tričko s logem. Děti tam jsou 2-3 roky a můj kluk těmhle věcem ani moc nerozumí, co kdo má na sobě a proč :think: v kiku mi nic prodat nechtěli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11062
14.2.21 14:03

@Bubla Bůčková Jestli dítě ví, kdo je Superman, tak ať za něj klidně jde. Můj syn se o existenci Spidermana dozvěděl až v momentě, kdy se za něj na školkovém karnevalu převléklo pět chlapečků (kostým byl v Lidlu v akci - i proto bych volila cokoliv jiného), z toho většina nevěděla, za co jde :think:
Z masek, které jdou doma udělat snadno:
kuchař
závodník (takhle synovec měl jít do školky rovnou od našich a ráno volal mamce brácha, že mají karneval, tak kraťasy a bílé tričko měl, mamka našla starou látkovou čelenku a táta má nějaké staré pamětní medaile z různých závodů, tak mu jednu půjčil a bylo) čaroděj - narozeninovou papírovou čepičku polepit tmavým papírem a hvězdami, k tomu tmavé oblečení a zase nalepit hvězdičky, a jídelní hůlku jako hůlku čaroděje do ruky a je to
rytíř - vzít staré dospělácké jednobarevné tričko, odstřihnout rukávy, namalovat na to permanentem nějaký erb a přepásat v pase páskem (případně meč za opasek nebo i papírová koruna - to už je pak princ, král atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18562
14.2.21 14:06
@zrcadlo píše:
@Bubla Bůčková Jestli dítě ví, kdo je Superman, tak ať za něj klidně jde. Můj syn se o existenci Spidermana dozvěděl až v momentě, kdy se za něj na školkovém karnevalu převléklo pět chlapečků (kostým byl v Lidlu v akci - i proto bych volila cokoliv jiného), z toho většina nevěděla, za co jde :think:
Z masek, které jdou doma udělat snadno:
kuchař
závodník (takhle synovec měl jít do školky rovnou od našich a ráno volal mamce brácha, že mají karneval, tak kraťasy a bílé tričko měl, mamka našla starou látkovou čelenku a táta má nějaké staré pamětní medaile z různých závodů, tak mu jednu půjčil a bylo) čaroděj - narozeninovou papírovou čepičku polepit tmavým papírem a hvězdami, k tomu tmavé oblečení a zase nalepit hvězdičky, a jídelní hůlku jako hůlku čaroděje do ruky a je to
rytíř - vzít staré dospělácké jednobarevné tričko, odstřihnout rukávy, namalovat na to permanentem nějaký erb a přepásat v pase páskem (případně meč za opasek nebo i papírová koruna - to už je pak princ, král atd.)

Ten rytíř zní taky bezva :palec: můj kluk nemluví, ten by nevěděl ani že jde za myš… Asi budou mít nějaké fotky, tak ať tam nejsme za vyvrhele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat