Reklama

Autosedačka Caretero Sport 2010

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slunickop
Stálice 94 příspěvků 24.03.10 21:15
Poraďte prosím..

Chtěla bych poprosit, vybíráme malýmu 9m autosedačku,všde píší,mjak jsou testované, ale máme tomu věřit. Našla jsem tuto autosedačku, ale nevím, jestli patří mezi ty dobré..můžete nám poradit? Jedná se o Caretero - Autosedačka Caretero Sport 2010 01 Blue 9-25kg Zenith
Díky
 http://www.kocarek.cz/…th-1866.html

Reklama

Reakce:

Lonynka
Závislačka 3966 příspěvků 24.03.10 21:33

Ahoj :mavam:
nejbezpečnější autosedačky jsou v kategorii 9-18kg maxi cosi nebo romer. O téhle nic nevím, ale nezdá se mi to velké váhové rozpětí :think: Beztak budete muset pak kupovat do 36kg, tak bych teď raději volila tu menší, pro dítě to bude pohodlnější a bezpečnější.
Na autosedačky tu máme odborníka, tak snad se ti ozve :kytka:

Příspěvek upraven 14.01.11 v 21:06

janafialka
Povídálka 42 příspěvků 24.03.10 21:46
autosedačka caretero

Ahoj, tak my nakonec přesně tuto sedačko koupili. Pořád jsme váhali, peněz není nazbyt, takže zvítězila tato,cenově dostupná. Srovnávala jsem ji s autosedačkou Fénix, kterou jsem zkusila v kamenném obchodě, je úplně stejná jako Caretero, jen jiná značka. Pro nás sedačky do 18 kg nepřipadaly v úvahu, malá je dost velká a v této je naprosto spokojená. Objednávali jsem přes internet na www.ája.cz.Tak ať vyberete správně, Pa J.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 24.03.10 23:07

Ahoj!

Už se nevleze do vajíčka? Moje děti v něm vydržely víc jak do roka.
Je to pro ně bezpečnější být proti směru jízdy.

Pokud už chcete opravdu tu větší, tak bych určitě nešla do takové sedačky za pár kaček. Určitě bych jí nevěřila.
Zkus někde v obchodě srovnat třeba Römerku nebo Maxi-Cosi s nějakou levnější. Rozdíl je tam obrovský, i když třeba na pohled můžou být stejně krásné.

Hlavně to pořádně promyslete, než něco koupíte… :wink:

MoniPal
Stálice 71 příspěvků 24.03.10 23:47

Nechci radit, jen napíšu vlatní zkušenost - koupili jsme malému po vajíčku taky sedačku Caretero, trošinku jiný model, ale hodně podobnou…to polohování do xxx poloh je hovadina první třídy, protože ta 1 poloha je u nich tak půl centimetru !!! :evil: a na poslední poloze malý stejně skoro seděl…navíc jsou ty sedačky takové divné v tom provedení - ten sedák je jakoby do pravého úhlu, takže to rozhodně není pohodlné, pásy byly věčně dokroucené i když jsem si dala fakt majzla, abych to malému pěkně sundávala, byly z nějakého divného materiálu a pořád se kroutily…jsou to polské levné napodobeniny, které rozhodně nejsou v testech mezi bezpečnými sedačkami… a navíc ji nejspíš, když už, koupíš v Polsku o dost levněji, si myslím…
My jsme ji po 14 dnech vyměnili za MaxiCosi Priori, pravda, připlatili jsme si, ale rozhodně to stojí za to…na sedačce už nikdy šetřit nebudu…polohuje se jednou rukou jednoduchým tahem, pásy se dají přesně potáhnout, zvětšit, utáhnout…navíc tvar autosedačky je naprosto ergonomický a malý je v ní spokojený…po plavání mi v autě vždycky usne a v této sedačce není nejmenší problém…
Tak to za mě - Caretero už nikdy, MaxiCosi :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Náš malý je taky dost velký, v 16 měsících má 12kg a 86 cm a MC priori je naprosto ideální…

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 25.03.10 08:36

Caretero Sport 2010 nebyla v testech, takže Vám nikdo neřekne, zda je z bezpečnosti dobrá či nikoliv, takže raději se poohlédněte po sedačkách, které prošly dobře testem, všechny testy zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa
a určitě ne kat. 9-25, ale 9-18.

slunickop
Stálice 94 příspěvků 25.03.10 20:50

Díky všem za rady, tak ještě jsem ji nekoupila, tak se raději podívám na ty, co píšete, to si raději připlatím, než nějaký průšvih..to bych si vyčítala.
Díky moc, jdu na MMB mrknout se, jestli je na prodej třeba použitá…ahoooj a dík :-) :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >