Reklama

Dtest autosedačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 18.03.10 16:30
dtest autosedačky

Ahoj,
nemáte někdo předplacený D-TEST? Měly by tam být i testy autosedaček …
Díky :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 18.03.10 16:52

každoročně jsou v Dtestu testy sedaček, naposledy v čísle 11/2009
oni jsou i na netu, ale kdo není předplatitel tak nevidí výsledky
a jinak Dtest jen opisuje výsledky ADAC, a výsledky volně k prohlédnutí jsou přímo na ADAC, všechny testy od roku 2003 mám zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 18.03.10 18:26

Mám ho předplacený,jestli budeš ještě potřebovat.

časopis dTest
Nováček 2 příspěvky 24.09.10 11:58

Dobrý den,

těší nás zájem o naše testy. Není však možné zvěřejňovat výsledky tímto způsobem. Tyto informace jsou zpoplatněny a to zejména z důvodu, že náklady na testování výrobků jsou v řádu desetitisíců až statisíců korun. Jsme nezisková organizace a nemáme finanční prostředky z reklamy. Pokud bychom dávali veškeré informace běžně k dispozici, tak by naši čtenáři neměli nadále zájem u nás zůstávat a skončily by tak jediné objektivní a nezávislé testy.

Děkuji za pochopení.

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 24.09.10 12:37

Dobrý den,jak jsem Vám již odpovídal v mailu odkaz na mé stránce je pouze odkazem na Vaši internetovou stránku( kterou si může najít kdokoliv na netu) kde není možné přečíst výsledky testů- tím nedávám výsledky k dispozici, a každý kdo chce výsledky zjistit si musí zaplatit členství a přihlásit se( a také toto píšu v příspěvku výše, že si musí zaplatit členství). Nemám tam kompletní článek. Tímto Vám pouze dělám reklamu, ale nezneužívám Vaše články . Ale pokud i toto vadí, tak to smažu.
S pozdravem Štěpán Rybníček

• předěláno dle dohody s Dtest

smurfka
Nadpozemská drbna 29517 příspěvků 29.08.12 11:35

Ahoj..nevíte náhodou jaká sedačka vyšla dobře dle testů - myslím takové sedačky co se kupují hned po vajíčku. Myslím že mezi prvníma byla nějaká dražší, ale i nějaká okolo 2tisíc, ale ted nevím jaká?..

elanaa
Nadpozemská drbna 28650 příspěvků 29.08.12 11:38

@smurfka nejlíp vyšla Cybex Juno fix, je to letošní novinka, ale jako jediná měla v bezpečnosti ++ (ostatní, co byly s ní Dobré, měly +). My ji máme a je super, ale doporučuju dítě do ní posadit v krámě a vyzkoušet-některý dítě nesnese před sebou ten pultík (což mají všechny Cybexy). Stojí okolo 4300kč.

smurfka
Nadpozemská drbna 29517 příspěvků 29.08.12 11:43

@elanaa no to je ta drazsi..v cernych ovcich jsem kdysi videla jeste nejakou ze 2500 byla asi druhá nebo treti nejlepsí.. :think:

elanaa
Nadpozemská drbna 28650 příspěvků 29.08.12 11:47

Aha, tak to nevím, z těch levnějších jsem koukala na Zopa…ale pak jsem si říkala, že je to taková větší jednorázová investice, ale zrovna věc na pár let a asi se nevyplatí tady šetřit.

jo a mám dojem, že ještě CAM Viaggioněco (zapomněla jsem ten název přesně) vyšla letos hodně dobře.

terinka4444
Hvězda diskuse 67097 příspěvků 29.08.12 12:15

Kde je maxi cosi 8o 8o 8o

smurfka
Nadpozemská drbna 29517 příspěvků 29.08.12 12:17
@terinka4444 píše:
Kde je maxi cosi 8o 8o 8o

co? :nevim:

LadyLada
Závislačka 4526 příspěvků 29.08.12 12:54

Maxi Cosi v této váhové kategorii testovaný nebyl.

Osobně bych také na této položce nešetřila a přiznám se, že jsem ovlivněna výsledky dtestu. Překvapilo mě, že například propadla autosedačka Kiddy Guardianfix Pro, ale po diskusi s prodejcem mi bylo sděleno, že v návodu chyběla informace, že pro starší dítě se musí vyndat „vložka“, protože u váhově težšího dítětě sedačka po ponechání této vložky změní těžiště a překulí se při nárazu…no fuj, hrozná představa. Také jsem to konzultovala s pracovníky BESIPu a doporučují, aby sedačka měla systém izofix. Přiznám se, že to ve mě důvěru nebudí, ale pracovník mě ubezpečoval, že je to bezpečnější než běžné poutání pásy. Podmínkou je, aby tento poutací systém sedačky byl kompatibilní s autem. Ovšem ani samotný izofix není vždy zárukou nejvyšší bezpečnosti. Takže my podle dTestu půjdeme také do Cybexu :)

Abych nenaštvala dTest, tak řeknu jen obecně to co asi každý tuší, že levnější testované značky, v průměrné ceně cca 1500 - 4000 Kč dopadly „jen“ uspokojivě. Ovšem průměrná cena je o dost vyšší než nejlevnější cena na netu. Každopádně jako vždy, né vždy nejdražší znamená nejlepší.

Jo a také mě překvapilo, že jsou sedačky, které obsahují nežadoucí látky. Cybex je v tomto ohledu opět 1 :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >