Poraďte prosím garáže

2341
5.9.07 15:53

Poraďte prosím garáže

Ahoj,
Vítek bude mít brzy 3. narozeniny a líbily se mu u kamaráda garáže pro autíčka. Jenže mě moc ne, neustále se to rozebíralo, vůbec nedržely pohromadě, spousta různých koncovek byla ulámaná a to klučík není zrovna ničitel, to Vítek je horší :roll: Poradíte mi nějakou značku, které jsou bytelné a vydrží zacházení 3 letého kluka?
Díky, Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
5.9.07 17:25

Ahoj Katcho, ráda tě čtu :D

Kubíček dostal garáže loni na Vánoce, byl to ten nejnej dárek. Hraje si s nima pořád.

Nevím jak se jmenujou, ale je to polský výrobek, stály asi 500,– a jsou z hračkářství POMPA - u nás je ve všech nákupních centrech.

Mají 2 patra, asi 1,5m cesty, myčku, zvedák na spravování aut, závoru, a kdoví co ještě. Kubík je celkem ničitel, a zničil akorát vlaječky, které byly ve vrchním patře. Oni to přežily, ale když je po podasáte vytáhnul, tak jsem je schovala.

Radka

Složení včetně polepů Manželovi trvalo skoro 2 hodiny - večer před štědrým dnem měl co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2341
6.9.07 09:10

Ahoj Radko,
moc děkuju za tip! A 500 je dobrá cena, ty u známých stáli přes 600 a kvalita nic moc, na netu je to 700 a víc… Takže co nejdřív vyrazit na nákup, abychom je zvládli sestavit :lol: Díky!!!
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama