Milé maminky, nejezdíte některá nakupovat do Německa do velké hračkárny Toys"R"Us?Potřebpovala bych poradit, jak se tam sbírají body a jak se dají dále využít. Jsou to body za nákup věcí v této prodejně, ale tam jsme se nějak nedomluvili a tak nevíme co dál.Moc všem děkuji. pfischer@quick.czDenisa
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Milé maminky, nejezdíte některá nakupovat do Německa do velké hračkárny Toys"R"Us?Potřebpovala bych poradit, jak se tam sbírají body a jak se dají dále využít. Jsou to body za nákup věcí v této prodejně, ale tam jsme se nějak nedomluvili a tak nevíme co dál.Moc všem děkuji. pfischer@quick.czDenisa