Poraďte prosím recept.

1.5.17 15:21

Poraďte prosím recept.

Dobré odpoledne, prosím o radu zkušené.
Na Vánoce jsme dostali krásně zabalené čaje a v tom byly i sirupy, který byly úplně snad nejlepší co jsem kdy měla.
Včera jsem se rozhoupala, že udělám podobný z receptu, který jsem našla na internetu. Dělala jsem ho bez alkoholu, protože se teď bojím úplně snad všeho, aby to neublížilo tomu prckovi v bříšku.
Ale já to mám jak břečku a ještě k tomu tam ty citróny jsou takové nevýrazné a strávila jsem nad tím hodinu a půl práce. V tom sirupu byly citróny i se slupkou, ale já mám jen chemicky ošetřený a tak jsem to oloupala.
Neděláte někdo podobný sirup, který bude chuťově excelentní?
To je ten sirup co jsme v tom balíčku dostali. https://www.manutea.cz/…m-230g-x1355

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22590
1.5.17 15:25

Neporadím s receptem, ale do domácích sirupů dávám kys. citronovou a zátku alkoholu - slivovice (rum je na mě příliš aromatický). Jen s citronem to byla ovoněná cukrová voda a toho alkoholu je tak minimální množství, že o tom nemůže být ani řeč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 15:30

@Aries6 Děkuji. Zítra zkusím další dávku. Nakupilo se mi totiž doma přes několik kil citrónů. Zní to divně, ale měla jsem narozeniny a kolegyně z práce se domluvily, že mi pořídí jako dárek obrovský pytel citrónů a k tomu dvě sklenice medu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama