Poraďte prosím s ovulačním testem

Anonymní
4.5.21 15:00

Poraďte prosím s ovulačním testem!

Dobrý den, prosím o radu zkušenější! Tento měsíc jsem si poprvé dělala ovulační testy( přikládám foto) poraďte prosím, jaký den cyklu podle testu proběhla přibližně ovulace. 15 DC ráno i odpoledne pozitvni test, 16 DC také porad pozitivní test, ale odpoledne už zeslábl. Délka cyklu 26 dní, dnes mám termín menstruace( zatím nedorazila) ale pokud počítám že ovulace proběhla 15 DC(tento den byl i sex), jsem dnes 12 DPO a na těhotenském testu bylo sněho bílo, předpokládám, že už by aspoň dušík vyskočil, že? :,( předem moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21066
4.5.21 15:05

Kdy přesně proběhla těžko rict, ale vsadila bych se, ze až ten 16dc, myslím ze má ovulace proběhnout do 24 hodin od toho pozitivního testu. Ještě je na tehotensky test čas, dej tomu ještě aspoň 3 dny a pak testuj když ms nedorazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 15:12

Dobře, moc děkuji, ještě tedy počkám a nebudu házet flintu do žita! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
4.5.21 15:23

Ovulace by měla proběhnout za 24-36 hod po pozitivním ovulačním testu, takže předpokládám, že proběhla 16. DC. Míváš ovulaci vždy takto, nebo teď testuješ poprvé? Měla by jsi mít stejnou luteální fázi vždy. Na těhotenský test pořád může být brzy, zkus za 2 dny znovu a uvidíš. Držím pěsti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24189
4.5.21 15:31

Vypadá to na 16 DC. a těhotenský test to může ukázat i trochu později, dej tomu čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.21 15:48

@sara-k děkuji, tento měsíc poprvé, ale dle ovulačních bolestí mám vypozorovano, že LF mám většinou těch 12 dní…a cykly mám většinou po 26,25 dnech…někdy i 24, takže asi ovulace chodí někdy i dříve. Děkuji vám za slova podpory a pokud tedy nedorazí menstruace, zkusím ještě za 2 dny testovat znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat