Poraďte s kočárkem prosím :)

Anonymní
21.11.15 20:49

Poraďte s kočárkem prosím :)

Ahoooj, jdu se s Vámi poradit, jestli máte třeba větší rozhled než já :P
Na první dítko jsme měli kočárek Camarelo Q12, protože mi vyhovovala korbička 90cm (máme velké děti) :mrgreen: a i byl vysoký ke mě (mám 184cm), a plus byl velký nákupní košík.

Momentálně jsem se totálně zbláznila do Bugaboo Cameleon - ale totálně. Není nejlevnější, ale zajímá mne, zda s ním máte někdo zkušenost. :-)
Jinak Mima Xari též boží :)
Ale oba mají mini nákupní košík dole, a já tam dávala vše :mrgreen: :mrgreen:

Ráda si nechám poradit, chci klasicky jen černý, žádný obrázky, klikyháky, není důležité zda trojkolka či čtyři kolečka.

Poraďte :P :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23426
21.11.15 20:54

Tak já bych řekla, že bugaboo má naopak dost velký košík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 21:01

U toho mě jen děsí, že je hodně nízký :(

• Nahlásit
  • Citovat
21.11.15 21:07

My máme Concord Fusion a hezčí kočárek neznám, alespoň pro mě osobně :lol: áme k němu i vajíčko, korbičku a sporťák. Cena vyšší, ale za tu kvalitu a vzhledově nadčasový kočárek se to vyplatí :srdce: :lol: městský kočárek určitě ne do hor kde bude hromada kořenů, trochu to drncá, ale který ne že? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
21.11.15 21:15

Bugaboo má opravdu má korbičku opravdu hodně nízko pro vysokého člověka, košík je ale opravdu velký. Já jezdím s Britax B motion a ten košík taky nemá moc velký ale uvezla jsem vždy, co jsem potřebovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 21:17
@dreadnuth1 píše:
My máme Concord Fusion a hezčí kočárek neznám, alespoň pro mě osobně :lol: áme k němu i vajíčko, korbičku a sporťák. Cena vyšší, ale za tu kvalitu a vzhledově nadčasový kočárek se to vyplatí :srdce: :lol: městský kočárek určitě ne do hor kde bude hromada kořenů, trochu to drncá, ale který ne že? :lol:

Náádherný. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
7975
21.11.15 21:30

On je problém, že se ti líbí stylovka, ale seš zvyklá na náklaďák :mrgreen: No a z těch je Bogaboo jednoznačně nejpraktičtější. B-Motion i Fusion mají košíky na prd. První je celkem malý a druhý sice vypadá obr, ale jde krz tyčka a u sporťáku se do něj už hůř leze. Trošku lepší je Wanderer, ale ten už vypadá usedleji. Košíkojidní mamči kupují BJ City Select a jezdí s ním jako mono. Jestli chceš použitelnou aktuální designovku, tak Urban Buggy má Luxury edition.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
21.11.15 21:31

Jo a Fusion se už nedělá, nahradil ho právě Wanderer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 21:47
@kotyk píše:
On je problém, že se ti líbí stylovka, ale seš zvyklá na náklaďák :mrgreen: No a z těch je Bogaboo jednoznačně nejpraktičtější. B-Motion i Fusion mají košíky na prd. První je celkem malý a druhý sice vypadá obr, ale jde krz tyčka a u sporťáku se do něj už hůř leze. Trošku lepší je Wanderer, ale ten už vypadá usedleji. Košíkojidní mamči kupují BJ City Select a jezdí s ním jako mono. Jestli chceš použitelnou aktuální designovku, tak Urban Buggy má Luxury edition.

Přesně vystiženo. Jsem zvyklá na pohodlný vagón a objevila jsem style :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
202
21.11.15 21:50

Tak ja si Bugaboo Cameleon poridila a uz se tesim az s nim vyjedu. Kosik ma opravdu velky, ale korbicka je opravdu nizko, coz si myslim, ze pro tak vysokeho cloveka, jako jsi ty, je to neprakticke. Ja mam 160 cm. Zkus si zajit kocarky nekam ohmatat a uvidis, ktery ti bude vyhovovat nejvice. Kazdemu sedi nejaky jiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
21.11.15 21:51

Bugaboo ma kosik velky dost, ale s hlubokou korbou blbe pristupny. Jinak je dost nizko polozeny, ale ja jsem prcek - 168cm, takze mi to vubec neva. Pokud nemas moznost si ho nekde vyzkouset, budes prekvapena. Hlavne Caramelo je vylozene tank. Obri, dlouhy. To Bugaboo je proti nemu takove miminko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 22:09

Jojo, právě první dcerka byla narozená v listopadu a tenkrát bylo hooodně sněhu celou zimu, a vím, že právě Camarelo bylo báječné, do sněhu, smála jsem se maminkám s malýma kolečkama, jak se hrnou sněhem :D
:lol: :lol:

Jojo, byla jsem ohmatávat v Bejbycentru a nelíbil se mi žádnej :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
116
21.11.15 22:13

A co Jane crosswalk.. http://www.handypraha.cz/…ormula-koos/ …kdybych teď kupovala kočárek jdu asi do něj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 22:20
@Sávi píše:
A co Jane crosswalk.. http://www.handypraha.cz/…ormula-koos/ …kdybych teď kupovala kočárek jdu asi do něj :mavam:

Mmmm, ten je… :srdce: je krásnej, působí tak útulně, jak je takovej kulaťoučkej :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
116
21.11.15 22:22

..že jo? :) a ani parametry nejsou špatný, asi nejvíc se přibližuje mojí představě o kočárku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama