Poraďte s výběrem kuchyně

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 13.11.18 13:53
Poradte s kuchyni

Ahoj holky, potrebuju poradit. Budeme delat rekonstrukci domu, ktery jsme ted koupili a bude v tom i nova kuchyne. Mame dva navrhy - „L“ a „U“. Normalne bych volila U (jako je stara linka) ale na protejsi zdi bude velka americka lednice (nikam jinam dat nejde) a ja se bojim, aby to nebylo s Uckem uz moc „naplacane“. Co myslite? Jinak kuchyne je dost prostorna i ve verzi „L“. Kuchyn je spojena s jidelnou ktera neni moc velka a navazuje na obyvak…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Yukii
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 13.11.18 14:01

@1.gabii já bych vybrala L. Vypadá to líp. Záleží, kolik máš v kuchyni krámů, aby ses vešla ;-)

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 13.11.18 14:02

Pokud ti stačí L , tak to se mi taky víc líbí

1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 13.11.18 14:04

Holky, je tam veliky spajz. Me se taky vic libi L ale bude to dostacujici? Toho se bojim..

008JanaJ
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 14:04

Já bych zase ocenila „U“ nechej si do návrhu zakreslit tu lednici budeš mít hned jasno.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 13.11.18 14:05

Více se mi líbí U

1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 13.11.18 14:10

Lednici jsme si kreslili na zem a misto by tam na pruchod bylo. Jen se bojim te vizualni stranky…aby to tu mistnost nezmensovalo…

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 13.11.18 14:16
@1.gabii píše:
Holky, je tam veliky spajz. Me se taky vic libi L ale bude to dostacujici? Toho se bojim..

Tak zalezi pro kolik lidi tam chces varit, co chces v kuchyni skladovat, a kolik z tech spodnich skrinek jsou vestavene spotrebice. Jestli tam mas treba mycku, pracku, susicku, mrazak (a podle obrazku nahore jen par skrinek) tak mi to L prijde tak pro tri lidi. Jestli mas pod linkou jen mycku a ten prostor pod linkou v rohu se da smysluplne vyuzit, a mas spajz, tak mi i to L prijde dostacujici pro sesticlenou rodinu :nevim: (Osobne bych teda nejspis jen vzala starou linku sanytolem, pripadne natrela bilym lakem, jestli je to drevo a chces bilou… ale na to se neptas a mozna to i na zivo vypada hur nez na obrazku).

1.gabii
Kecalka 190 příspěvků 13.11.18 14:20

Je tam jen mycka…a kose…jinak vse se da plne vyuzit. Jeste bychom dali dalsi vrchni skrinky na tu prazdnou stenu. Jsme zatim dva, predpokladam ze budeme max 4. A je tam veliky spajz…takze roboti atd budou tam.

Annabela11
Závislačka 2600 příspěvků 13.11.18 14:24

@1.gabii Priklanim se k U

89Luca
Kecalka 318 příspěvků 13.11.18 14:35

@1.gabii me by se libila ta do U :palec:

Helen78
Kecalka 472 příspěvků 13.11.18 14:41

Dala bych do U, měla jsem to původně podobně do L, ale pak jsem si nechávala dodělat „bar“. Nás je teda 5. Ale stačily Vánoce nebo nějaká oslava a zjistila jsem, že nemám kam co položit. Třeba kdysi v paneláku byl přímo vedle linky stůl, takže třeba plechy nebo tak jsem odkládala tam, ale v domě máme stůl víc stranou a jídelnu propojenou s obývákem, tak by to nešlo.

Russet
Extra třída :D 12276 příspěvků 13.11.18 14:46

Já sním o velké kuchyni, takže do U.

Popokatepetla
Závislačka 3204 příspěvků 13.11.18 14:46

Já bych to tam přeskládala ještě uplně jinak, ale na to se neptáš :-D Takže z těhlech variant asi spíš „U“.

tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 13.11.18 14:50

Ahoj.

Také se mi líbí víc ta varianta do U. Poloostrov je k nezaplacení. :)

V případě varianty L na mne ta kuchyň působí neukončeně. Pořád by mě to při vaření nutilo někam odbíhat, ale to je jen můj pocit.

Pokud si tam dáš americkou ledničku, vždycky Ti bude zabírat poměrně velký prostor. Ale spoustu lidí ji berou jako kus nábytku, který dokresluje pohodlí a spokojenost domova. :)

Spíš bych uvažovala nad tím, nedávat už plné skříňky právě na tu volnou stranu, ale spíš jen poličky. Vím, že je to nepraktické, ale ten prostor tím odlehčíš a uděláš kontrast mezi americkou ledničkou (je to docela kolos :) ) a téměř protější stranou.

Chválím okno a dřez pod ním. Super!

Příspěvek upraven 13.11.18 v 15:00

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >