img_2007.jpg
Mam kuchyni 250x260cm a je do U jako na poslednim obrazku. Je to nelepsi kuchyne, jakou jsem kdy mela. V tom rohu, kde se U ohyba na okraji kuchyne mam udelany vysuvny regal, ktery se da zasunout dovnitr toho hlucheho rohu, ktery bezne neni nijak vyuzity. Je to perfektni reseni na skladovani hrncu a pod.
- Autor: warita
- Vloženo: 13.11.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána