Poranění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza88
Povídálka 21 příspěvků 01.02.13 16:50
Poranění pochvy

Ahoj holky,

prosím o radu. S partnerem jsme měli včera intimní radovánky a já ráno zjistila, že trochu krvácím. Teď už je to dobré, ale…
Párkrát se stalo, že mě chlap poškrával, i když si zakládám, aby měl ostříhené nehty. Stalo se. No a teď taky. Fakt jsem naštvaná. Jenže přemýslím, jestli mi třeba nezakrvácel děložní čípek, jestli mě fakt škrábnul a kam přesně. Obvykle to nechávám být, ale teď mám obavy jestli mě neškrábl do čípku.

Je to důvod, pro návštěvu ambulance. Můj gyndař měl dnes krátkou službu, takže mi to nikdo nezvedl, abych se objednala na pondělí. Nekrvácím, ani nešpiním, ale takový sex mě fakt nebaví.

Jak to řešíte vy ostatní, tedy pokud se vám něco takového stalo, což nepřeju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21650 příspěvků 01.02.13 16:53

Ted nevim na co se ptas, nema tam byt v nektere vete otaznik? :think:

alli_li
Závislačka 3343 příspěvků 1 inzerát 01.02.13 16:55

Mam znamou ktera takhle po sexu krvacela a byl to zanet delohy - takze nepodcenovat..

Kačus82
Kelišová 6909 příspěvků 01.02.13 16:55

Pokud nesouhlasíš s hrátkami, po kterých teče krev, tak je asi čas na promluvu s partnerem :think:
Si moc neumím představit, proč by tam měl tak silně roštovat :think:

Tereza88
Povídálka 21 příspěvků 01.02.13 16:56

Otazníků, tam má být několik :-) - Je to důvod pro návštěvu ambulance? Jak to řešíte vy ostatní? Např. použití mastiček, glubulí, koupelí, výplachů atp.

Žirafátko
Závislačka 4466 příspěvků 01.02.13 16:57

No my jsme teda fakt hodně divocí. Jako FAKT HODNĚ. A nikdy se mi to nestalo, takže to asi nebude jen tak

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18255 příspěvků 01.02.13 16:57

Prevence je pouzit po ostrihani nehtu pilnik :mrgreen:…ja myslim, ze to bude v poradku, obcas se stava, ze po sexu zena trochu krvaci. i kdyby te skrabnul do cipku, to se zahoji. Nejak nerozumim, co te na takovem sexu nebavi, pokud je neco co ti v sexu nevyhovuje, tak to prece nedelam ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67453 příspěvků 01.02.13 16:59

Když už se náhodou stane a je to jednorázová záležitost, tak to neřeším nijak, nevím co na tom řešit :think: nebo bych tak maximálně změnila nástroj pro radovánky, aby se to nestávalo.

Tereza88
Povídálka 21 příspěvků 01.02.13 17:00
@wildcherry píše:
Prevence je pouzit po ostrihani nehtu pilnik :mrgreen:…ja myslim, ze to bude v poradku, obcas se stava, ze po sexu zena trochu krvaci. i kdyby te skrabnul do cipku, to se zahoji. Nejak nerozumim, co te na takovem sexu nebavi, pokud je neco co ti v sexu nevyhovuje, tak to prece nedelam ;)

Mě nebaví pak řešit to krvácení, případně pálení. Ten sex jako takový mě samozřejmě baví :-), ale ty následky ne.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 01.02.13 17:06
@Tereza88 píše:
Otazníků, tam má být několik :-) - Je to důvod pro návštěvu ambulance? Jak to řešíte vy ostatní? Např. použití mastiček, glubulí, koupelí, výplachů atp.

jak to řešíme? za 15 let mého sexuálního života se mi tohle teda nestalo a to sem měla pořádné roštovače :mrgreen:
Neřeknu natržená řit, ale poškrábaná pochva, to fakt neznám :lol:,ale k dr bych s tim nešla

tessy
Ukecaná baba ;) 2186 příspěvků 01.02.13 17:40

Co nějaký lubrikant? :think:

apocalypsa
Závislačka 4087 příspěvků 01.02.13 17:46
@Žirafátko píše:
No my jsme teda fakt hodně divocí. Jako FAKT HODNĚ. A nikdy se mi to nestalo, takže to asi nebude jen tak

co to znamena FAKT HODNE DIVOCI? :mrgreen: sm zvedava… ;)

Žirafátko
Závislačka 4466 příspěvků 01.02.13 17:52

@apocalypsa četla jsi Padesát odstínů šedi?  :lol:

Tereza88
Povídálka 21 příspěvků 01.02.13 17:55
@tessy píše:
Co nějaký lubrikant? :think:

Já problámy s vlhkostí nemám a snažím se lubrikantům vyhýbat. Trpím na vaginální záněty, tak čím míň toho do sebe „cpu“, tím lépe pro mě :-).

apocalypsa
Závislačka 4087 příspěvků 01.02.13 17:58
@Žirafátko píše:
@apocalypsa četla jsi Padesát odstínů šedi? :lol:

ee http://bestpage.cz/…76543263.GIF :mrgreen: tak si to mam asi precist co?! http://bestpage.cz/…76654249.GIF

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama