Poraněný klitoris

Anonymní
4.3.21 14:13

Poraněný klitoris

Ahoj, mám takový delikátní problém. Mám neustálé jakoby nucení na záchod a velmi citlivý klitoris. Bolí. Takové píchání. Moč mám normální a nepálí to. Nestalo se vám někdy, že by e mohl při sexu nebo masturbaci poranit? Nevíte o nějakém zklidnujícím produktu, protože, ta bolest trvá nosntop. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2106
4.3.21 14:24

Takhle, jestli je to fakt zraneni, tak bych dala normalne infadolan…, ale nevim, jak by s poranenim souviselo caste nutkani na moceni… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
4.3.21 14:27

Vaginalni mykoza. Odpovida tomu i ten citlivy klitoris (muze byt i obnazeny, natekly). Poptej se na Canesten anebo zajdi na gyndu, dostanes vaginalni ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20971
4.3.21 14:30

Mně to spíš přijde na zánět močové trubice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
4.3.21 15:06

Já se taky přikláním k vaginální mykóze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 15:11

Děkuji za odpovědi, holky, problém byl v tom, že v listopadu jsem byla dát moč na kultivaci a nic tam nebylo. Ale kvůli výtokům mi naspal macmiror jak zaváděci tak polykací. Jenže nis se nezměnilo, tak jsem si řekla, že to budu léčit přírodně a zlepšilo se to, ale teď poslední dva dny mi to přijde dost nepříjemný. A nevím, co to je. K lékaři je těžké se objednat, nechtějí mě kvůli současné situaci vzít.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat