Porod červenec 2015 - kopie

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radečka 86
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 03.11.14 07:27
Porod Červenec 2015

Ahoj holky trochu se představím. Jmenuji se Kateřina je mi 28 let a mám doma 2-letou dceru Miu.Od prázdnin jsme dali věcem volný průběh a vypadá to velmi nadějně :D Podle těhu kalkulačky mě to vychází na červenec 2015 a já si vždy přála letňátko, tak snad vše bude v pořádku a v červenci se rozrosteme o dalšího člena. První testy mě vyšli 10dpo duch, 11dpo slabá čárečka a dnes 12 dpo sílí tak snad je vše na dobré cestě. Doufám že se ke mě někdo přidá a nebudu tu sama…

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Reakce:
radečka 86
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 03.11.14 07:43

Ještě přiložím aktuální testy :mavam:

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 03.11.14 08:20

@radečka 86
Ahoj Rady,
taky se snažíme od prázdnin. První těhotenství skončilo v září v 5tt samovolným potratem, pak jsme si daly měsíc pauzu a teď teprve uvidím, jestli se zadařilo :D
MS (ne)čekám 5. 11. a test si plánuju udělat v pátek 7. 11.. Jsem napjatá už teĎ :D

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 03.11.14 08:24

Ahoj holky,
po 13ti měsíčním snažení se nám začátkem července narodí naše prvňátko. :)

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 03.11.14 08:32

@Lucyanne

Jééé, krásný! Moc gratuluji k miminku! :srdce:

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 03.11.14 08:34

@Kallis Děkuju :) Do soboty bylo všechno hrozně fajn, ale od neděle mám silné nevolnosti, tak si to s mrňouskem asi ještě pěkně užiju. :roll:

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 03.11.14 08:37

@Lucyanne
Jaké máš příznaky?

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 03.11.14 08:39

@Kallis začalo to vynechanou MS, pozitivní test, pak silná bolest v oblasti ledvin (tu si neumím vysvětlit), píchání v podbřišku, o číslo větší prsa a citlivé bradavky. A od neděla navíc ta hrozná nevolnost a nesnášenlivos­t pachů.

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 03.11.14 08:46

Já jsem právě měla od minulého úterý do soboty strašné pálení žáhy (nikdy mě žáha nějak moc problémy nedělala), teď o víkendu přítel přišel s tím, že se mi nějak zvětšily prsa, ztmavly bradavky a vyrýsovaly žilky na prsou, občas mě zabolí v podbřišku…
Jsem zvědavá, jestli je to příznak blížící se MS nebo těhotenství. V pátek se nechám překvapit :)

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 03.11.14 08:51

@Kallis Budu držet pěsti. :hug: Tak pak napiš, zda jsi překvapena mile. :)

selamine
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 03.11.14 09:21

Ahoj holky ráda bych se přidala, dneska se mi objevil duch na testu, byla jsem celkem překvapená, že to vyšlo na poprvé. Doma už mám dvouletou dceru, k doktorovi jdu příští týden, tak doufám, že potvrdí, že je vše ok:)
Jinak gratuluji ostatním těhulkám :potlesk:

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 03.11.14 09:26

@Lucyanne
Určitě napíšu :hug:

@selamine
Ahoj :mavam: Přidávám obrovskou gratulaci!!! Jsem ráda, že se dozvídám o nových těhotenstvých, protože už to vypadalo, že miminka stávkují :lol:

selamine
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 03.11.14 09:35

Díky kallis u nás se to právě s mimčama celkem rozjelo, mám kolem sebe hodně těhotných kamarádek. Tobě budu držet pěsti, ať nám zanedlouho oznámíš taky tu šťastnou zprávu ;)

Kallis
Kecalka 216 příspěvků 03.11.14 09:51

@selamine
Děkuji :) Docela to ve mě teď hlodá, jestli si tt neudělám dřív, jestli to do pátku vydržím :lol:
Uvidím, co na to moje zvědavost…

radečka 86
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 03.11.14 09:54

Já se právě vrátila z lékárny a mám pokoupeno těhu testy. mám i ten digital ale na ten je asi brzy, jsem teprve 12 dpo :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >