Porod do vody v Karlových Varech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 14:29
Porod do vody KV

Ahojky maminky, nevíte zda je ve Varech či karovarskem kraji někde možnost porodu do vody? Nemůžu se k tomu nikde dostat děkuji :P

Přečtěte si článek: Kompletní průvodce porodu od A do Z

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 17.01.19 14:43
Kesy2014
Kecalka 248 příspěvků 17.01.19 14:45

Ahoj, Cheb a Kadaň :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 14:48

Možná spíše ta Kadaň teď, protože z chebské nemocnice pí Bučková byla odejita (resp. sesazena z pozice vrchní), myslím, že si tím chebská nemocnice udělala pěkný zářez na pažbě a tamní porodnické oddělení bude takové … „neúplné“

Kesy2014
Kecalka 248 příspěvků 17.01.19 14:51
@Anonymní píše:
Možná spíše ta Kadaň teď, protože z chebské nemocnice pí Bučková byla odejita (resp. sesazena z pozice vrchní), myslím, že si tím chebská nemocnice udělala pěkný zářez na pažbě a tamní porodnické oddělení bude takové … „neúplné“

Akorát záleží, kdy přesně chce zakladatelka rodit, protože momentálně Kadaň nestíhá - je zavřená porodnice v Žatci a zavřený Ostrov tomu taky nepřidal … Takže já jedu do Sokolova.

mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 17.01.19 15:09

Kolovák, koupaliště Rolava, Děpoltovický rybník,.. toho je.. :palec: …haha, že? :mrgreen: Omlouvám se, fakt se to nabízelo.. :lol:

Lesanka22
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 15:24

@Kesy2014 rodim v červnu a do Kadaně to mám kousek tak snad se zadari děkuji :ok_hand:

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 17.01.19 15:28
Kesy2014
Kecalka 248 příspěvků 17.01.19 17:40

@Lesanka22 Tak to joo … v červnu už by se to mělo srovnat. Já rodím každým dnem, tak jsem raději i kvůli počasí volila Sokolov, ale Kadaň byla první co jsem chtěla. Tak pěkný zbytek těhu :mavam:

Kesy2014
Kecalka 248 příspěvků 17.01.19 18:15

@Lesanka22 Jo a prosim tě v Kadani mají podmínku pokud chceš rodit do vody, tak musíš u nich absolvovat předporodní kurz, tak doporučuju tam zavolat a domluvit si to ;)

Lesanka22
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 20:09

@Kesy2014 děkuji za info ať vám vše Dobre dopadne :blush: :blush:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >