Porod do vody Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.13 14:00
Porod do vody Zlín

Zdravím všechny. Pročetla jsem pár diskusí. Už nějaké dva roky povolují ve zlínské porodnici porody do vody. Je tu někdo, kdo ho ve Zlíně skutečně podstoupil? Vždycky narazím jen na někoho, kdo porod do vody chtěl, ale doktoři to kvůli (často prý vymyšlené) komplikaci neschválili. Povolili to teda vůbec některé? 8o

Nejnovější zkušenosti z porodnice Zlín

Reakce:
zelenábrambora
Kecalka 123 příspěvků 13.07.13 14:07

To je divné. Z mých známých byly ve vodě snad všechny, pokud na to byl čas. Já sama jsem s tím také neměla žádný problém. Akorát mi ve vodě začaly slábnout kontrakce tak jsem odrodila na lehátku, ale kdyby to šlo, tak asistentka s tím neměla problém a bylo by to do vody.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.13 14:37

@verulicek kamarádka je dětská sestra v porodnici zlín a říkala, že jsou ty dítka nezkutečně studená a nedokáží se prohřát po porodu za mě určitě nedoporučiji z pohledu zdravotníka :hug:

verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.13 14:49
@Anonymní píše:
@verulicek kamarádka je dětská sestra v porodnici zlín a říkala, že jsou ty dítka nezkutečně studená a nedokáží se prohřát po porodu za mě určitě nedoporučiji z pohledu zdravotníka :hug:

mám za to že se rodí do teplé vody 8o a miminka se osuší..to by mělo být automatické ne? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.13 16:02

Sice to není odpověď na Tvou otázku, ale v Uherském Hradišti se do vody rodí prý zcela běžně.
Rodila tam sestřenice, ale spokojená nebyla- neuspokojila jí ta voda- prý se dost potrhala a protože to hodně krvácelo, musela po porodu honem přelézt na porodní lůžko, kde jí dost dlouho šili a přestože byla z části přikrytá, drkotala prý celou dobu strašně zuby a pak ještě žádný odpočinek, ale slézt a od té špinavé vody se umýt prý bylo už nad lidské síly. Další dítko porodila normálně a spokojená.

verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.13 16:33
@Anonymní píše:
Sice to není odpověď na Tvou otázku, ale v Uherském Hradišti se do vody rodí prý zcela běžně.
Rodila tam sestřenice, ale spokojená nebyla- neuspokojila jí ta voda- prý se dost potrhala a protože to hodně krvácelo, musela po porodu honem přelézt na porodní lůžko, kde jí dost dlouho šili a přestože byla z části přikrytá, drkotala prý celou dobu strašně zuby a pak ještě žádný odpočinek, ale slézt a od té špinavé vody se umýt prý bylo už nad lidské síly. Další dítko porodila normálně a spokojená.

Podívej se anonymní…stačil od tebe jeden příspěvek :jazyk: jde vidět ze stylu psaní, že se jedná o tutéž osobu. ptám se na úplně něco jiného, netřeba mi psát výhody a nevýhody či doporučení :twisted:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 13.07.13 17:00

@verulicek -o jednu a tutéž anonymní osobu se nejedná- ten druhý příspěvek jsem psala já a jelikož jsem psala o rodinné příslušnici, psala jsem anonymně.
Ohledně stylu psaní- nejsem odborník, ale mě přijdou oba anonymy rozdílné- ten můj je doufám alesp.bez chyb. :roll:
A jestli máš o anonymech pochyby, nech si je adminem odtajnit, omluvu pak nečekám. ;)
OK, neodpovídala jsem přesně na otázku, ale myslela jsem to dobře a chtěla pomoci.
Roď si jak chceš, nikdo Ti to nebere, oni nejspíš sami zdravotníci ví, proč se jim do té vody nechce- nejen ve Zlíně nejspíš. :lol:
Hodně štěstí!

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 13.07.13 20:07

@verulicek Já tam původně do vody rodit chtěla, hodně jsem o tom přemýšlela. Nakonec jsem měla vanu na porodním boxu, byla jsem v ní dá se říct od prasknutí vody do úplného otevření se (cca hoďku a půl) a pak jsem přelezla na „postel“, já neměla sílu si vůbec v porodce o něco říkat, byla jsem tak hotová, že jsem se nezmohla ani na slovo, ale PA vodu neustále napouštěla novou a byla krásně teplunká… Když nad tím zpětně přemýšlím, tak zažít to noch einmal, tak asi zůstanu raději ve vodě, bylo to tam fajn, lepší.

Váš příspěvek
Reklama