Pôrod s barlami

2
18.5.21 14:22

Pôrod s barlami

Žienky ako ste prežili pôrod s barlami a následnú starostlivosť o babo v nemocnici a doma. Vo februári som si zlomila nohu a stále chodím o barlach neviem ani vyjsť na kozu u doktora :nevim:. Pôrod mam o pár dní a teda riadne sa desim :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3707
18.5.21 15:01

Porod nevím, ale chce to na doma asi něco na převážení miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2573
18.5.21 15:11

V nemocnici mají většinou takové ty pojízdné postýlky na miminka. Jistě se o to budeš moct při chůzi opírat. Nezapujcili by i na doma? Zkus se zeptat ;) Případně bych se koukla, zda se někde neprodává něco podobného. Třeba by to bylo k sehnání ve zdravotnických potřebách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
18.5.21 15:26
@Semtex píše:
V nemocnici mají většinou takové ty pojízdné postýlky na miminka. Jistě se o to budeš moct při chůzi opírat. Nezapujcili by i na doma? Zkus se zeptat ;) Případně bych se koukla, zda se někde neprodává něco podobného. Třeba by to bylo k sehnání ve zdravotnických potřebách?

V izbe mam kočík tak by som si ho trosku preniesla aj v ňom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
19.5.21 13:56

Tak já jsem si zlomila nohu v 8 měsíci těhotenství rodila jsem ještě o 8 dní napřed sundali mi sádru asi 4 dny před porodem a dali mi ortezu abych to neměla prý tak složité to bylo super ale u tak jsem nemohla udělat krok a byla o berlich :? No nic méně porodila jsem nic jiného nezbylo :lol: pomáhal mi doprovod a porodní asistentka nejhorší bylo že jsem nemohla polohovat a ležela jen na zádech byla jsem ráda že se nemusím zvedat :lol: a při finálním tlačení mi drželo tu nohu snad dětská lékařka dospělácká a ještě jedna porodní asistentka aby jsem se o ní nezaprela a nepraskla mi ta čerstvě srotla kost pak mi samozřejmě po dvou hodinách po porodu (ty dvě hodiny tam lezis na tom lůžku vždy) mi pomohli na vozík nacházeli na mě berle tašky a dovezli na pokoj pokoj mi dali nejblíže k záchodu aby jsem to neměla tak náročné postarat o miminko jsem se dokázala v pohodě každá porodnice má pojízdné postýlky na kolečkách dá se zvednou sklonit a můžeš ji mít úplně nad posteli a sedět a miminko mít těsně pod hlavou zvedat na kojení a podobně nebyl problém myslím že by si se určitě domluvila i o jídlo na pokoj že prostě nedojdes já jsem chodila mezi ostatní holky bylo to fajn a chodila jsem bez berli opřela jsem se o tu postýlku a jela s mimcem bylo to lepší snad než ty berle :lol: NENÍ OSTUDA KDYŽ DÁŠ MIMINKO SESTRICKAM NA NOC!! ta noha mě opravdu bolela abnormálně mi natekla zmodrala fialovela zrudla potřebovala odpočinek a být nahoře syna jsem dala na noc sestrickam už jsem se nemohla vůbec pohnout potřebovala se vyspat a nohu mít opravdu nahoře takže mi vyšli se vším vstříct v porodnici je to i psychicky náročné je to jeden velký koloběh bez chvíle klidu ráno vizita maminek vizita miminek snídaně sprcha kojit kojit kojit oběd návštěvy zase vizitky večeře kojit prevalovat atd atd není moc čas na odpočinek koupat malého mě nenechali aby se nestalo nějaké neštěstí kdybych se na noze neudržela… Doma už to bylo mnohem lepší nějak jsem se přizpůsobila měla malého na velkém letišti a vše pri ruce od oblečení plenek atd atd :) pomohla mi hodně mamka postupně jsem nohu rozchodila ale pajdala na ní ještě když malému byli tři měsíce :) ted mu je 2 a ctvr :) mimochodem jsem si zlomila nohu pak ještě jednou když mu bylo 10 měsíců a to už bylo náročnější to už pomalu chtěl chodit :mrgreen: :lol: přeji příjemný porod sílu zdravíčko a určitě to zvládneš :srdce: ničeho se neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
19.5.21 14:06

Takhle natekla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu