Odebrání dělohy při cs

415
14.5.21 17:15

Odebrání dělohy při cs

Hezký den všem, je tu nějaká maminka, které při císařském řezu odebrali dělohu? S největší pravděpodobností mne to v nejbližších týdnech čeká, tak bych byla moc ráda za osobní zkušenosti ohledně rekonvalescence, doby pobytu v nemocnici, na jipu, jak jste případně snášely krevní transfuze a vše kolem. Předem moc děkuji, jestli se někdo podělí o svůj příběh :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1289
14.5.21 18:05

Mně teda bylo řečeno, že děloha je tu dobu dvakrát taková a je to velké riziko, právě i kvůli krvácení. Takže na doporučení doktora půjdu na odebrání až půl roku po porodu, kdy už má děloha zpět svoji velikost (ještě teda nevím, zda mi budou brát jen vaječníky s vejcovody nebo i dělohu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
14.5.21 19:02

@Andrejka13 Ano, je to nebezpečné a hrozí velká krevní ztráta. Ale připravují mne na to, protože mám nejspíše vrostlou placentu (potvrdí magnetická rezonance) + něco neidentifikovatelného pod ní - co to je se uvidí až při zákroku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
14.5.21 19:53

Mně taky doktor řekl, že se to při císaři neprovádí, protože je to velké riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
14.5.21 20:17

@Aduš8 Když placenta nepujde odstranit, tak bohužel nic jiného nezbyde :nevim: Císař by byl plánovaný na 36tt, připravené krve a tým odborníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10908
14.5.21 20:31
@Aduš8 píše:
Mně taky doktor řekl, že se to při císaři neprovádí, protože je to velké riziko.

někdy bohužel není jiná možnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat