Prosim, co s tim muzu delat?

Anonymní
4.5.21 23:56

Prosim, co s tim muzu delat?

Ahoj. Prosim o anonymní a zadne predsudky.
Mam prosbu, potrebuji nejakou radu.
Zacalo to porodem, byl uplne hrozny. Zacala jsem vyvolavame rodit, vse slo jak má a potom se to zvrtlo. Maly se zasekl v porodnich cestach, byla jsem asi 5h v hroznych kontrakcich a neustalem nutkani tlaceni. Nakonec se tam sebehlo asi 5 doktoru a „at pripraví sál na cisar“… byla jsem uz na pokraji sil… pak, ze uz to cisarem nepujde, tak ze zkusi zvon a ze naposledy mam zatlacit, tak jsem vydesena tlacila jak divá… asistentka mi zatlacila na bricho a malej nastesti vylezl… nastesti uplne v poradku. Kazdopadne mi vylezl snad cely konecnik, hemeroidy, byla to hrozna a bolestiva rekonvalescence. K tomu vsemu jsem mela poporodni anémii. V nemocnici mi rekli, ze to mam z tezkeho porodu. Rikala jsem, ze nemuzu poradne jit, aniz by se mi nemotala hlava. Zjistila mi to az moje lekarka, kdyz jsem za ni prisla s tim, ze se mi neustale motá a točí hlava, jsem unavená a padá podemnou jakoby zem… že je mi na omdlení, chtela me poslat rovnou na transfuzi, ale nakonec, kvuli malemu mi dala hromadu prasku, ktere jsem mohla pri kojeni a spravilo se to. Beru stále pravidelne zelezo. K tomu všemu mi uniká moč, neustále jsem přičurnutá a musim nosit intimky. A co je nejhorší, při velké mi vyleze celý, no víte co… pak to zase zaleze… občas musím kakat tak, že pomohu prsty, protože můj sverač snad nemá sílu to vytlačit nebo co. Ano, je to nechutný a ponizujici i pro me. Úplne se za to stydím a nevím co delat. Stydim se to rict lekari. Vi to jen manzel, ale ten mi nijak pomoct nemuze, jen ze by sel se mnou k lekari, ale ja se proste stydim, hlavne uz je to dlouho a byla bych za exota a prase. Prosim, nevite co s tim delat? Nejake prirodni leky? Prasky? Malemu uz je 17 mesicu, je to dlouho, aby se to srovnalo samo. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
5.5.21 00:06

No tohle máš řešit v první řadě s lékařem. Ty ti hlavně tenhle za mě dost velkej problém pomůžou vyřešit… To je na odoperování. Divím se ti žes to neřešila dříve. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
5.5.21 00:07

A něco udělej i s pravopisem :* :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8255
5.5.21 00:24

K doktorovi!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
5.5.21 00:24

@KKikina Neporadim nic, než lékaře. Ale ty mi nedáš. Já mám třeba jen maturitu, ale didakťák složený. Pracovala jsem před rodičákem jako úřednice na MÚ. Hele a i tak v soukromí píšu klidně nespisovně a sem tam nějakou chybičku, jak to padne, když píšu rychle a fakt nad tim porad nepremyslim, nekontroluju text, me to prijde hňupský tohle resit, kdyz se nejedná o úřední psaní :think: jako kdyz nenapise nekdo mislet apod. tak to fakt neresim :lol: a nechapu, ze to nekoho irituje, to musi být nudný život :D
Neprijde mi, ze by mela zapracovat na češtině. Až bude psát něco úředního, jistě u toho bude přemýšlet jinak. Proto je čeština tak hrozná.
Ve všech zemích lidi píšou ve zkratkách, slengu, hovorově a jen u nás se najdou tací, kteří moralizuji za nespisovný text a za čárky twl :zed:

Příspěvek upraven 05.05.21 v 00:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
5.5.21 00:33
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosim o anonymní a zadne predsudky.
Mam prosbu, potrebuji nejakou radu.
Zacalo to porodem, byl uplne hrozny. Zacala jsem vyvolavame rodit, vse slo jak má a potom se to zvrtlo. Maly se zasekl v porodnich cestach, byla jsem asi 5h v hroznych kontrakcich a neustalem nutkani tlaceni. Nakonec se tam sebehlo asi 5 doktoru a „at pripraví sál na cisar“… byla jsem uz na pokraji sil… pak, ze uz to cisarem nepujde, tak ze zkusi zvon a ze naposledy mam zatlacit, tak jsem vydesena tlacila jak divá… asistentka mi zatlacila na bricho a malej nastesti vylezl… nastesti uplne v poradku. Kazdopadne mi vylezl snad cely konecnik, hemeroidy, byla to hrozna a bolestiva rekonvalescence. K tomu vsemu jsem mela poporodni anémii. V nemocnici mi rekli, ze to mam z tezkeho porodu. Rikala jsem, ze nemuzu poradne jit, aniz by se mi nemotala hlava. Zjistila mi to az moje lekarka, kdyz jsem za ni prisla s tim, ze se mi neustale motá a točí hlava, jsem unavená a padá podemnou jakoby zem… že je mi na omdlení, chtela me poslat rovnou na transfuzi, ale nakonec, kvuli malemu mi dala hromadu prasku, ktere jsem mohla pri kojeni a spravilo se to. Beru stále pravidelne zelezo. K tomu všemu mi uniká moč, neustále jsem přičurnutá a musim nosit intimky. A co je nejhorší, při velké mi vyleze celý, no víte co… pak to zase zaleze… občas musím kakat tak, že pomohu prsty, protože můj sverač snad nemá sílu to vytlačit nebo co. Ano, je to nechutný a ponizujici i pro me. Úplne se za to stydím a nevím co delat. Stydim se to rict lekari. Vi to jen manzel, ale ten mi nijak pomoct nemuze, jen ze by sel se mnou k lekari, ale ja se proste stydim, hlavne uz je to dlouho a byla bych za exota a prase. Prosim, nevite co s tim delat? Nejake prirodni leky? Prasky? Malemu uz je 17 mesicu, je to dlouho, aby se to srovnalo samo. Dekuji

Vyhledejte lekare, zni to hrozne a divim se, ze je stud silnejsi nez to, jit k doktorovi.
S tim bych zit fakt nechtela a nemohla. Nehlede na to, ze cim driv to zacnete resit, tim lip preci!

@KKikina Na pisemnem projevu pani mi neprijde nic tak hroznyho. A ze to pisete zrovna vy, ktera nepouziva carky tam, kde maji byt 😀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 00:37

Prvních 6 měsíců po porodu bylo tlačení na záchodě taky za trest. Ovšem to, co máš ty, není v pohodě a očividně se to časem neupravilo samo.
Jako doktorka ti zaručuji, že se na tebe nikdo nebude dívat blbě a vážně není zač se stydět. Tak šup šup!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
5.5.21 00:38
@tothova píše:
@KKikina Neporadim nic, než lékaře. Ale ty mi nedáš. Já mám třeba jen maturitu, ale didakťák složený. Pracovala jsem před rodičákem jako úřednice na MÚ. Hele a i tak v soukromí píšu klidně nespisovně a sem tam nějakou chybičku, jak to padne, když píšu rychle a fakt nad tim porad nepremyslim, nekontroluju text, me to prijde hňupský tohle resit, kdyz se nejedná o úřední psaní :think: jako kdyz nenapise nekdo mislet apod. tak to fakt neresim :lol: a nechapu, ze to nekoho irituje, to musi být nudný život :D
Neprijde mi, ze by mela zapracovat na češtině. Až bude psát něco úředního, jistě u toho bude přemýšlet jinak. Proto je čeština tak hrozná.
Ve všech zemích lidi píšou ve zkratkách, slengu, hovorově a jen u nás se najdou tací, kteří moralizuji za nespisovný text a za čárky twl :zed:Příspěvek upraven 05.05.21 v 00:33

Tak další krásný román. Vyřeš si svůj zadek a neřeš kraviny. Jestli ti přijdu jako hňup. Ty která máš složený didakťák, tak mě přijdeš jako hňup ty :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
5.5.21 00:38
@janikema90 píše:
Vyhledejte lekare, zni to hrozne a divim se, ze je stud silnejsi nez to, jit k doktorovi.
S tim bych zit fakt nechtela a nemohla. Nehlede na to, ze cim driv to zacnete resit, tim lip preci!@KKikina Na pisemnem projevu pani mi neprijde nic tak hroznyho. A ze to pisete zrovna vy, ktera nepouziva carky tam, kde maji byt 😀.

Ty čárky jsem nenapsala záměrně, čekala jsem na husu děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 00:41

@janikema90 Ja vim, ze bych mela. Jenze je to hrozny téma na reseni a operaci bych nedala, byt bez syna nekde a v nemocnici. Jsme na sebe fixovaní hodně a navíc ještě kojím. Mam z te porodnice k nemocnici nejaky blok. To byl muj prvni pobyt. Vubec jsem se tam z nepohodlí nevyspala a bylo mi zle.
Ja to neresila, myslela jsem, ze se to spraví. Hemeroidy mi zmizely.
S tim konecnikem, ono normalne je to v poradku, vyleze to jen s kálením, potom se zase zatáhne, ale ano, je to neprijemne. Je mi neprijemne popisovat to i zde.
Obcas tomu musim pomoct nebo naopak sverač nechce držet, když je potřeba a mám to namále.
S tim unikem moči, to je jen občas při námaze například.
Takže myslite, ze to nejde dohnat práškama? Přirodními léky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 00:45

@KKikina Tak můj zadek je v pořádku :potlesk: :pankac: :kytka: :kytka:
A že se takto chováš k zakladatelce, která se evidentně stydí, že ti neni hanba ty čárkový inteligente.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 00:49

@KKikina Me je to trapné, budte rada, ze vas to nepotkalo a ze mate vice kuraze, ale nemusite do me rejpat, moc mi to nepomaha. Dekuji, mejte se.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 00:51

@zlobivá_matka Dobře a zeptám se narovinu. Dá se to řešit ji jinak, než operativně?

• Citovat
  • Nahlásit
902
5.5.21 01:26
@KKikina píše:
Ty čárky jsem nenapsala záměrně, čekala jsem na husu děkuji :andel:

Jasne 😂 pochybuju, ze vubec vis, kde maji byt.
Mas chyby i v me/mne v dalsich prispevcich 🙃 🙃 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
5.5.21 01:30
@Anonymní píše:
@janikema90 Ja vim, ze bych mela. Jenze je to hrozny téma na reseni a operaci bych nedala, byt bez syna nekde a v nemocnici. Jsme na sebe fixovaní hodně a navíc ještě kojím. Mam z te porodnice k nemocnici nejaky blok. To byl muj prvni pobyt. Vubec jsem se tam z nepohodlí nevyspala a bylo mi zle.
Ja to neresila, myslela jsem, ze se to spraví. Hemeroidy mi zmizely.
S tim konecnikem, ono normalne je to v poradku, vyleze to jen s kálením, potom se zase zatáhne, ale ano, je to neprijemne. Je mi neprijemne popisovat to i zde.
Obcas tomu musim pomoct nebo naopak sverač nechce držet, když je potřeba a mám to namále.
S tim unikem moči, to je jen občas při námaze například.
Takže myslite, ze to nejde dohnat práškama? Přirodními léky?

Tohle uz vypada na operaci…
Urcite existuji i nejaky cviceni na posileni, ale… nemyslim si, ze to mate ve fazi, kdy cviceni nebo bylinky pomuzou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat