Vážení před porodem

Anonymní
10.5.21 18:20

Vážení před porodem

Ahojky..je mi to blbý, ale strašně moc nechci aby přítel slyšel moji váhu..a bojím se že až na mě přijde porod tak že mě před porodem budou vážit a přítel to uslyší :zed: váží ženy před porodem nebo si jen váhu opisou z průkazky? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1163
10.5.21 18:23

Myslíš, že v tu chvíli budes řešit úplně jiné věci, než jestli Tvůj přítel může zjistit kolik vážíš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
10.5.21 18:27

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je tak roztomile, od srdce jsem se zasmala (bez ironie)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
10.5.21 18:32

Nikdo mě nevážil, opsali si to. Ale manžela se na váhu ptali, tak doufej, že tvůj přítel nemá stejný problém jako ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
10.5.21 18:36

Budeš mít myšlenky podle mě úplně někde jinde :mrgreen:
Proč to nesmí vědět?
Můj teda neví kolik vážím a asi se budu stydět ale hrotit to určo nebudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1785
10.5.21 18:42

Mne se na váhu neptali, jestli si ji opsali, to nevím, asi Teda jo. Ale ptali se manžela, což doteď nechápu, k čemu jim bylo. A taky si myslím, že budeš mít úplně jiný starosti. A pokud bude chlap u porodu, uvidí mnohem větší intimnosti, než číslo na váze… vi, jak vypadáš, tak je to číslo snad jedno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1731
10.5.21 18:48

Rodim taky za pár 😁a tohle mi je úplně volny. Můj přítel moji váhu znal před a ví ji i teď, není za co se stydět.. Čekám jeho dítě a je jasný že při těhotenství nebudu jak modelka :wink:.. Navíc vždycky večer pro srandu blbneme doma.. A vždycky si vyhrnu košily a vidí ten pupek😁 😁hrozně se směje 😁 😁.. U porodu uvidí víc věcí než jen tvoji váhu 😊takže klídek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25175
10.5.21 19:00
@Anonymní píše:
Ahojky..je mi to blbý, ale strašně moc nechci aby přítel slyšel moji váhu..a bojím se že až na mě přijde porod tak že mě před porodem budou vážit a přítel to uslyší :zed: váží ženy před porodem nebo si jen váhu opisou z průkazky? :D

Naposledy si mě vážila doktorka v ordinaci. A i kontroly v porodnici jsem absolvovala sama. Manžel byl v té době na pokoji a se mnou pak byl u vyšetření až u porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21528
10.5.21 19:02

Mě vážili, ale muž u toho nebyl :D nejdřív mě vzali do takové místnosti, kde mě zvážili a udělali ozvy a pak sem šla teprv na sál kam šel muž se mnou. Ale v tu chvíli ti to stejně bude jedno. Asi tě partner vidí ne? Tak je mu jasné že nevážíš jak anorektička :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
10.5.21 19:21

A to si představ, že se před nim třeba pose*es, to bude teprve terno 😂
A jo, rodila jsem minuly týden a na váhu se mě ptali. Už nevím jestli u toho zrovna byl chlap, v ten moment mě to bylo úplně u zadku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9936
10.5.21 19:33
@BeNiPe píše:
A to si představ, že se před nim třeba pose*es, to bude teprve terno 😂
A jo, rodila jsem minuly týden a na váhu se mě ptali. Už nevím jestli u toho zrovna byl chlap, v ten moment mě to bylo úplně u zadku..

Přesně. Při porodu se klidně můžeš podělat a je to úplně přirozene. resit váhu je dost mimo misu. To jako tvůj přítel nekoukal do těhotenské průkazky? Asi ví, jestli má doma twigi nebo adele před zhubnutim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
10.5.21 19:43

No, me nikdo nevazil ani jednou, jestli si neco opisovali nebo jen precetli v prukazce, to fakt netusim, ale fakt zahod stud. Jestli bude pri porodu, coz teda vrele doporucuju, tak z tebe poleti hleny, krev, voda, dost mozna stolice (a to klidne i kdyz si nechas dat klistyr), mozna te budou nastrihavat, sit, treba budes potrebovat vycevkovat… zkratka krome ditete toho z tebe pujde vic a na nejaky pohadky, jakoze kdyz sedi u hlavy, tak nic nevidi, na to rovnou zapomen.
Nosis a porodis jeho dite, jestli je to debil, tak bude debilem dal i bez toho, ze te uvidi rodit nebo uslysi, kolik vazis. Jestli te miluje, tak pres tu hrdost na tebe a sok z toho, ze vazne mate dite, si ani nevzpomene, zes nekomu o sve vaze neco rikala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64330
10.5.21 20:12

Ne, neváží tě.. Ale jako sorry, ale co je to za vztah, že nesmí znát tvoji váhu? Při porodu vidí krev, kolikrát i jiné vymesky a ty řešíš váhu? Twl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9113
10.5.21 21:01

A co strašný ho se stane když ji uslyší? Uteče s hruzou od porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4163
10.5.21 21:06

Mě nevážili u porodu. Nicméně manžel měl oči, takže si jaksi všiml, že mu žena narostla… Jako modelka jsem fakt rodit nešla, spíš jako hrošice s řevem saharského lva :lol: co si manžel myslí, chce a nad čím uvažuje mi bylo ve chvíli porodu a pocitu, že za chvíli určitě vyse.ru i střeva, naprosto putna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat