Porod teď na Bulovce

Anonymní
16.9.20 23:08

Porod teď na Bulovce

Dobrý den, jsem par dni před termínem porodu a zajímá mě jak to probíhá teď v této době na Bulovce klidně i jinde? Zda mi budou dělat testy nebo jak to ne? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5451
17.9.20 11:23

Já jsem tedy nerodila, ale byla jsem před necelým týdnem na Bulovce na gynekologii na operaci a testy nechtěli. Jen podepsat prohlášení

Jinak na chodbách roušky, na pokoji pacient bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 13:11

@vulpes návštěvy jsou zakázané předpokládám?

• Citovat
  • Nahlásit
5451
17.9.20 14:23
@Anonymní píše:

vubec netuším :nevim: Já tam byla jen 2 dny, takže jsem to neřešila, ale když pro mě muž přijel, šel normálně až dovnitř (otevírala jsem mu vchod sama), aby mi pomohl s taškou a nikdo se nepozastavil…no vlastně se asi ani s nikým nepotkal. Na celém oddělení jsme byly asi jen 4 pacientky a ten ten odpoledne tam po mě zůstala snad jen jedna…takže ani sestry nebylo moc vidět. :nevim:

Rozhodně nikdo nic o zákazu neříkal, ale taky je to už 5 dní strá informace, tady se teď všechno mění z hodiny na hodinu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
17.9.20 22:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem par dni před termínem porodu a zajímá mě jak to probíhá teď v této době na Bulovce klidně i jinde? Zda mi budou dělat testy nebo jak to ne? Děkuji

Rodila jsem tam v půlce srpna, návštěvy byly omezený na max 2 osoby, testy na covid se nedělaly, v roušce se chodilo mimo pokoj a pokud na pokoj přišla vizita. Roušku ti nikdo nedal, takže tam všichni tahali tu svou látkovku, úplně o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
17.9.20 22:40
@Anonymní píše:

Přidávám pro info, možná se bude hodit: otec není návštěva. Je to zákonný zástupce a má právo na přítomnost u dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama