Porod ve FN Ostrava

275
21.8.20 07:57

Porod ve FN Ostrava

Ahoj,

hledám někoho kdo v cca posledním roce rodil ve FN Ostrava. Čeká mě zde porod v prosinci 2020 a zajímalo by mě zda Vám bylo umožněno rodit v jiné poloze než na koze s nohama nahoru? Zda dodržovali Vaše porodní přání (plán)?

Já jsem už v porodnici rodila v roce 2017,kdy mi vyvolávali porod. Byla jsem jako prvorodička „spokojená“, ale teď už vím, že bych porod chtěla zažít jinak.

Všem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24670
21.8.20 09:01

Ja tam rodila třikrát, naposledy v lednu 2019. Spokojená jsem byla, porodní plán jsem nikdy nestihla vytáhnout, ale o moje přání se zajímali a hlavní body dodrželi. Polohu jsem nespecifikovala, nakonec jsem vždy byla na lůžku v polosedě. 2× nohy nahoře, 1× volně. Ale já jsem se tam nějak dostala sama, přirozeně. Navíc jsem měla většinou kanylu kvůli ATB. Maximálně jsem byla nějakou dobu na boku kvůli rotaci. Ale já byla i ráda, že ležím, protože jsem tam vyloženě jen porodila. Drtivou většinu času před porodem jsem se pohybovala volně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
19.11.20 14:07

Ahoj ahoj taky mám termín v prosinci a taky chci rodit v Ostravě :) porodní plán mám sice sepsáný ale kdo ví :D poprve jsem zde rodila 2010 jako prvorodička jsem byla max spokojena aji kolektiv atd 😊 tak jsem zvědavá jaké to bude teď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat