Porodné - máme nárok???

Anonymní
16.6.20 10:23

Porodné máme nárok???

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak je to s nárokem na porodné. Přítel má na výplatní pásce 10 500 čistého. Mě chodí na účet 15 000 čistého. Momentálně jsem na nemocenske. Budeme mít po porodu nárok na porodné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3692
16.6.20 10:27

Najdi si na netu nejakou kalkulacku. Ale s takovym chlapem sis udelala decko? Co to je za smesny prijem???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
16.6.20 10:27

Ne, pro nárok byste museli brát do 20 817, partner by si měl najít lépe placené místo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9871
16.6.20 10:28

Ne, pokud nevyživujete další děti, tak vám to nevyjde. Doufám, že má přítel dostatečně ošéfované ty příjmy bokem např. pro případ, že ho zítra srazí auto a poleží si v nemocnici. Protože bez řádné pojistky s jeho oficiálním příjmem bych asi klidné spaní neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4476
16.6.20 10:34

Nemate narok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 10:35

@Kaileee
To není příjem mého přítele. Je to jen to co mu chodí na účet a co má ve vyplatni pásce. Zbytek mu dávají ve firmě na ruku

• Nahlásit
  • Citovat
3692
16.6.20 10:40
@Anonymní píše:
@Kaileee
To není příjem mého přítele. Je to jen to co mu chodí na účet a co má ve vyplatni pásce. Zbytek mu dávají ve firmě na ruku

Takze podvodnici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9271
16.6.20 10:40
@Anonymní píše:
@Kaileee
To není příjem mého přítele. Je to jen to co mu chodí na účet a co má ve vyplatni pásce. Zbytek mu dávají ve firmě na ruku

No tak vidíš, peníze máte, tak proč porodné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
16.6.20 10:46
@Anonymní píše:
@Kaileee

Takže peníze máte, akutně nepotřebujete, na porodné nedosáhnete. Buď ráda.

Ale pro klidný život tebe i dítěte doufám, že máš hodně peněz ulito bokem a tvůj pouze přítel slušnou pojistku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
16.6.20 11:03
@SlečnaDahlia píše:
Takže peníze máte, akutně nepotřebujete, na porodné nedosáhnete. Buď ráda.Ale pro klidný život tebe i dítěte doufám, že máš hodně peněz ulito bokem a tvůj pouze přítel slušnou pojistku.

To nepotrebuji, prece budou cely zivot mladi a zdravi, ne? A zajisteni, protoze si jiste na horsi casy spori z toho, co uskudlili na nas, danovych poplatnicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3324
16.6.20 11:14

Tady je zas kazdej chytrej.. Jsou obory a mista, kde jina prace nez pulku na pasku a pulku na ruku proste neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9871
16.6.20 11:23
@Pajka89 píše:
Tady je zas kazdej chytrej.. Jsou obory a mista, kde jina prace nez pulku na pasku a pulku na ruku proste neni.

Ale to tu nikdo nepopírá. Jen je pak podstatné si případné výpadky příjmů řádně ošéfovat (pojistky, spoření), a není úplně morální na jedné straně okrádat stát a na druhé straně z toho chtít ještě profitovat v podobě žadonění o příspěvky a předstírání nízkých příjmů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
16.6.20 11:26
@Pajka89 píše:
Tady je zas kazdej chytrej.. Jsou obory a mista, kde jina prace nez pulku na pasku a pulku na ruku proste neni.

A můžu se zeptat jaké? Měla jsem za to, že pokud nedanim já i zaměstnavatel všechny peníze, co dostávám, tak je to podvod. Opravdu jsou obory a místa, kde plošně platí, že všichni podvádí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 11:29

@solip
Přítel má výplatu v čistém těch 10500 a zbytek ma v dietách. Takže peníze na ruku a to jeho zaměstnavatel opravdu nedává do výplatní pásky ani neposíla na účet.

• Nahlásit
  • Citovat
1639
16.6.20 11:30
@solip píše:
A můžu se zeptat jaké? Měla jsem za to, že pokud nedanim já i zaměstnavatel všechny peníze, co dostávám, tak je to podvod. Opravdu jsou obory a místa, kde plošně platí, že všichni podvádí?
Řekla bych, že jsou. V pohostinství číšníci například. Ti mají pásky velmi malé, ale plat dvojnásobný. Taky mi to vadí. Porodné by chtěla, ale peníze mají. Je to prostě podvod na stát. A bohužel stát je v tomhle hloupý. Takových podvodníků je… :poblion:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama