Příprava věcí na miminko

13
15.6.20 22:19

Příprava věci

Holky, od kterého týdne perete a žehlite oblečení? Vůbec nevím kdy se do toho tak pustit. Nejraději bych hned protože toho je strašně moc a rychle to přibývá, ale přijde mi že je brzy takže kdybych zacla teď můžu pak znova :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17403
15.6.20 22:23

Tak pokud je to uložené v čisté skříni kam se na to nebude prasit, tak je to jedno :nevim: jako asi bych to nedelala v prvním trimestru, ale v tretim kdykoliv :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
15.6.20 22:23

@Danielarat kdy, proč, jak? Peru 3× týdne :grin: :face_with_hand_over_mouth: ale to ses asi neptala, viď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
15.6.20 22:24

@martina.se
Nene, myslela jsem v kterém týdnu těhotenství před porodem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
15.6.20 22:29
@Danielarat píše:
@martina.se
Nene, myslela jsem v kterém týdnu těhotenství před porodem :mrgreen:

tehdy kdy máš chuť se do toho pustit :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
15.6.20 22:29

@Danielarat já vím, no.. Ale nedalo mi to.. Hele, chystat budu tak od cca 34 tt.. Dřív ne.. Asi strach nebo tak.. Zatím nemám vůbec nic, jsem 22 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
15.6.20 22:57

Dělala to jsem cca 6 týdnů před termínem, ale jen proto, že 1.Jsem se už nudila,2. Měla jsem zdravotní problémy a potom bych se k tomu nemusela dostat.( to se nakonec stalo)
Pokud to bude v čisté skříňce kde se nepráší je nějaký ten týden úplně jedno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5678
15.6.20 23:01

S prvnim jsem zacala chystat nejak 8 tydnu pred porodem.
Ted s druhym mesic pred terminem, ale jen diky tomu, ze me vyplasilo, ze se mi uz spustilo mlezivo ci co :mrgreen: za vikend jsem sfoukla uplne vsechno, a dobre, ze tak. Materskou nastoupim az dnem porodu, takze bych to buhvi jak dlouho odkladala kvuli pracovnim ukolum az by bylo treba i pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15733
15.6.20 23:12

Porodila jsem předčasně, pral a žehlil manžel. No stres… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
15.6.20 23:21

Prvni varku jsem sfoukla nekdy kolem 25tt asi. Druhou az po 30tt a to uz jsem mela u zehleni co delat, otejkaj mi nohy.. takze za me klidne driv, kdyz to clovek hned uskladni ve skrini kam se neprasi a tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72340
16.6.20 06:14

Nic jsem nezehlila a prala prubezne, jak to prichazelo domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
16.6.20 07:54

Na tyhle práce se chystám nějak po 30.tt jelikož teď ve 27. ještě doma žádné prádlo pro mimi nemám… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
16.6.20 10:34

Osobně jsem začala 25 tt a to hlavně proto, že se mi konečně udělalo líp. Zároveň jsem měla strach, že se vrátí nějaké obtíže, ať nevolnosti, natékání nohou nebo cokoli dalšího. (A že toho v těhotenství může být hafec.) Vše sem dala do čistých skříní a hold mám nachystáno.
Zároveň mi to dělá psychicky dobře, že mám „hotovo“ a nemusím plašit, co mi ještě chybí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
16.6.20 11:23

Ja začala tedkom, 33tt, ale být tebou klidně se do toho dám driv, ty vedra na to žehlení pri napuchlych nohach i rukach :D zavidi vsem kteří to uz maji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama