Reklama

porodní kurzy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 04.10.09 15:57
porodní kurzy

Ahoj, mám na vás prozbu:) od nového roku rozjíždím u nás ve měste (SČ)předporodní kurzy, tak se chci zeptat, jaké máte zkušenosti, co se vám nelíbilo a naopak s čím ste byly spokojené. Jaké cvičení vám vyhovovalo,…dí­ky moc

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.10.09 17:38

me se nelibi, ze vsude registruji az od urciteho tydne, treba 30 apod, cekame dvojky a obavam se, ze v 30tt budu rada kdyz dolezu na wc

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 04.10.09 23:52

Já chtěla chodit k Lucii Markové v Praze. Bohužel, také mi řekla, že do 30.tt mám zůstat ve sladké nevědomosti, dále pořádala kurzy bez tatínků a bylo tam prý dost narváno (víc jak 10 těhulí na kurz je dle mého moc) tak jsem se přihlásila k jiné, úžasné PA na kurzy, kam mohli i budoucí otcové. Bylo tam 5- 6 párů, PA si nás pamatovala, v úvodu jsme probrali naše aktuální problémy v těhu (např. co dělat při bolesti zad, kontrola, zda je mimi už přetočené, apod) pak následovalo nějaké předem dané téma (porod, kojení, péče o dítě…) mohli jsme se hodně ptát a diskutovat, tyhle kurzy byly bez cvičení, na to jsem chodila extra, ale i tak byly super.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.10.09 00:39

Já jsem byla na dvou.

První mě trochu zklamal v tom, že byl prezentován jako cvičení a moc se tam necvičilo - takže jsem tam šla zbytečně brzo, kolem 5. měsíce mě totiž dost bolely záda, tak jsem to chtěla trochu rozcvičit… Ale jinak byl fajn, jedna lekce s tatínkama, probíraly se takové ty věci jako úlevové pozice při porodu, manipulace s miminkem, mohly jsme se hodně ptát…
Druhý kurz byl v porodnici, takže víc „lékařské“, na dotazy nebylo moc času, spíš se předpokládalo, že jich moc nebude, ale odpovědět se snažili. Dokonce díky mě zjistili, že je u nás možné darovat pupečníkovou krev :lol: Super bylo, že tam byla 2× nutriční terapeutka, jednou povídala o jídle v těhu a jednou po porodu a při kojení, to se mi líbilo moc. A protože to pořádala porodnice, byla součástí prohlídka porodního sálu a v ceně otec u porodu.

V tom prvním byla zas taková příjemnější atmosféra a podmínky (nebo jsem měla menší břicho :lol: ) - ten druhý byl v knihovně nemocnice a 2 hodiny na dřevěné židli měsic před porodem fakt nic moc :roll: :lol:

Kejklířka
Povídálka 34 příspěvků 21.10.09 10:26

Jukni na tohle:
www.terapieprozeny.cz

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 22.10.09 08:42

Všem moc děkuju, na odkaz jsem koukala a super :) tak nějak jsem si topředstavovala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >