Porodnice Frýdek - Místek

3425
22.8.08 10:29

Porodnice Frýdek-Místek

Ahoj, maminky,

mám dotaz ohledně porodnice ve FM - jak to tam v současné době vypadá? Nemyslím ani to, jak vypadá prostředí nebo tak, vím, že je teď zase zrekonstruovaná, ale spíš mě zajímá, jak u nás zvládají doktoři a sestřičky ten nápor rodiček, jestli se nějak změnil jejich přístup za poslední 3 roky, kdy jsem tam rodila dceru, zkrátka jestli se to tam nějak zhoršilo právě kvůli počtu rodiček..

A ještě jsem zaslechla, že snad odmítají přijmout i rodičky přímo z FM a posílají ty neakutní případy do Ostravy! Je to pravda…? 8O Bydlím totiž 3 minuty od nemocnice, takže pokud je to pravda, tak vyjedu z domu, až jak poleze hlavička, aby mě už nikam neposlali… :lol:

Díky za info!

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
22.8.08 11:28

Ahoj, no prave ze uz jsou delsi dobu jen pro rodicky z Frydku Mistku, ale snad to neni az tak striktni.ZKusila bych tam byt tebou zavolat.

Jinak ja videla nedavno saly a pokoje a moc pekne a co jsem procetla net tak vsichni nadseni - akorat pry by mohla byt vetsi podpora kojeni,myslim tim aktivnejsi sestricky - ale koukam ze uz jedno dite mas, tak ty bys nemela mit problem.

Ja kdyz se ptala nasi PA na kurzu jestli by brala Vitkovice nebo Mistek tak rekla Mistek , ze je tam lepsi sestinedeli a ze porody jako takove uz jsou srovnatelne ve vsech porodnicich v Ove a okoli.

Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.08 12:20

Ahojky,
rodila jsem ve Frýdku před půl rokem, jsem z okresu Nový Jičín a neměla jsem žádné problémy, že by mě nechtěli příjmout.
Já si nemohu stěžovat, byla jsem tam spokojena jak s doktory tak i se sestřičkami. Jen se musíš na všechno ptát, byla jsem prvorodička, tak jsem čekala, že mě samy budou o všem informovat, ale na co jsem se nezeptala, tak mi neřekli, ale v tom bych neviděla problém.
A co jsem se bavila s ostatními maminkama v této porodnici, tak si nikdo nestěžoval. Možná jen na jídlo, ale mi to tam chutnalo.

Přeji příjemný porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama