Porodnice Kolín - císař

186
28.1.16 22:07

Porodnice Kolin cisar

Dobry vecer,
Rada bych znala vase nazory na porodnici v Koline na planovaneho cisare? Za par mesicu me to ceka a predpokladam ze po dvou cisarich a me vysce me neceka nic jineho nez treti cisar. Cetla jsem dobre recenze, ale bohuzel i spatne. Prvni i druhy cisar byl v pohode, ale tretiho se strasne bojim :(
Diky za nazory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

ferret
31.1.16 20:35

@Amoletka S plánovaným císařem zkušenosti nemám, v Kolíně mi dělali akutní a úplně v pohodě, za 14h jsem vstávala, za další 2h šla na šestinedělí. Nebylo mi špatně z narkózy, bolesti jsem taky čekala větší (první tři dny s čípkem to skoro nebolelo, další dva tři dny jsem to cítila zase víc, hlavně ráno, ale pak už pohoda), neměla jsem ani problémy s nafouklými střevy, jak někdo popisuje, zkrátka na tohle si nemůžu stěžovat. Bohužel nevím, kdo mě operoval, tehdy mě nenapadlo se zeptat. Výborná byla i anestezioložka, hrozně hodná.

• Nahlásit
  • Citovat
88
8.4.16 02:22

Na každou porodnici najdete špatnou i dobrou recenzi. Já v kolíně sice nerodila ale mám zasebou několik operací na Gynekologii v Kolíně a pan Primář A. Toman byl můj Gynekolog několik let. Já se pak přestěhovala do Mladé Boleslavi takže jsem dr. musela změnit kvuli dojíždění. Kdybych to neměla tak daleko určitě bych rodila v Kolíně. Vždy jsem tam byla moc spokojená a kamarádka tam odrodila dvě děti a vše proběhlo v pořádku. Držim moc palečky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama