Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj holky. Nevíte někdo náhodou, zda v porodnici u Apolináře půjčují monitor dechu??
Děkuji!
Jako domu nebo v porodnici? Pred 3 lety meli monitor rizikovi novorozenci. Ted pokud se nemylim ho meli vsichni.
Jestli domů nevím, ale v porodnici ho měla miminka, u kterých bylo nějaké riziko, všechny ne
Automaticky to ho daji k mimcu u nich a vsem, byla jsem tam pred mesicem, ale po odchodu tam maji letacky na jednu firmu, co monitory pujcuje a i el. odsavacky, pojizdne postylky atd. Maji pobocku v hostivici a pak jeste nekde. Zda si muzes rovnou nejakou capnout v nemocnici neporadim
Aha tak to nevim. Ale prazsky obchod detskyruzek.cz pujcovnu ma.
Ja mam od tud, sama si vyberes misto kde to vyzvednete (manza, pritel nez vas pusti dom z porodky)
http://www.monitordechu.cz/…ydejni-mista
150/mesic pohybuje se vse stejne bych rekla
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.