Porodnice Most aktuálně

22.3.20 18:46

Porodnice Most aktuálně

Ahoj holky, prosím vás nerodila teď některá z vás v Mostě? Může mě manžel aspoň doprovodit na příjem? Máme rodit každým dnem. A jak je to tam s rouškami? Jestli ji mít pořád nebo si ji mohu sundat. Na stránkách porodnice není vůbec aktuální informace jak to tam teď je. Děkuji předem za odpovědi :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1431
22.3.20 19:15

Kamarádka teď rodila i s rouškou 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
22.3.20 19:36
@-Sára píše:
Kamarádka teď rodila i s rouškou 8o

Tak to upřímně lituji. Já rodit s rouškou, tak je konecna :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.3.20 11:51

Ahoj @Laura1003, podařilo se ti zjistit, jak to aktuálně v Mostě je? Případně jak je to s návštěvou otce po porodu? (Zákaz totiz plati jen na přítomnost u porodu, ale jakmile je dite na světě, ma zákonný zástupce právo na návštěvu). Zajímalo by mě, jak se k tomu mostecká porodnice staví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
25.3.20 11:53

@Veve89 na jakou návštěvu? Návštěvy jsou zakázány. Strčte si ty práva otců už fakt někam, myslete trochu na ty sestřičky a zdravotnický personál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 11:58

Také by mě zajímalo jak je to z porodnicí v mostě protože na stránkách nic není,:grimacing:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:00

Napadlo mě napsat email ale nechci je otravovat a rodím až v květnu a to už může být zase všechno jinak..
Jen se bojím že bych musela být s někým na pokoji už od začátku jsme s přítelem chtěli nadstandardní pokoj aby jsme měli klid :grimacing:a také se bojím že tam budou sestry zlé jak toho mají hodně :grimacing: :grimacing: a všichni jsou vyčerpání a nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:17

@Veve89 Ahoj, bohužel nevím stále jak to tam chodí. Miminko se nám ještě nenarodilo. Ale v pátek to budu vědět pač mám nástup na vyvolání. Strašně mě mrzí že tatínka tam mít nebudeme :,( ale neuděláme s tím nic. Nakazit lékaře a sestřičky můžeme i my těhulky :nevim:. Mám z toho všeho strach :( ale tatínek sice se slzami v očích už se s tím smířil že nebude u porodu a že nás nejspíše uvidí až nás propustí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.3.20 13:09

@Laura1003 ja mam termin pristi ctvrtek. Taky jsem se s tim uz smířila, ale lito mi to proste je… drzim pěsti ať vam vse dobre dopadne a hlavně ať jste s mimcem v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.3.20 13:12
@-Sára píše:
@Veve89 na jakou návštěvu? Návštěvy jsou zakázány. Strčte si ty práva otců už fakt někam, myslete trochu na ty sestřičky a zdravotnický personál.

Návštěvy nezletilých pacientů zakázané nejsou. Přečtěte si to ve vyjádření vlády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 13:16

@Veve89 moc vám děkuji :* vám taky pevné nervy a hodně zdravíčka vám i miminku a hlavně rychlý bezbolestný porod :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
25.3.20 13:21

@ Veve89 vzhledem k situaci jaka je tak návštěvy otců jsou velice nevhodné a nezodpovědné. Takto je to napsáno přímo na stránkách nemocnice v Ostravě. Na poporodni sál jít muže po vypuzeni potomka ale musí přijít přísnou kontrolou atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 14:08

@Laura1003 Budu na vás myslet určitě a držet palce :blush: ať jste co nejdříve doma,, a všechno vám proběhlo v pořádku :blush: určitě bez tatínka to není ono, protože jsem si představovala jak to bude hezký ale určitě to zvládneme :blush:
Když by jste pak chtěla a měla čas tak určitě třeba až budete doma můžete napsat a podělit se :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
25.3.20 14:19

@Veve89 a jak to budete vymahat? Mam pocit, ze v tuto chvili neni jedina porodnice, ktera by navstevy a to i otce (coz je protipravni) povolovala? Budete volat na pomoc policii? Nebo jak? S narizenim zakazu otce u porodu nesouhlasim, osobne si myslim, ze je bezpecnejsi, aby otec byl pritomen v ochrannych pomuckach na sale nez aby se pak tatinkove courali po oddeleni sestinedeli…ale zase na druhou stranu personal, za to nemuze a clovek je akorat otravi, takze se to domazli doma, jsou horsi veci, treba nas ted nechteji pustit za umirajici babickou, tu uz clovek nedomazli :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
26.3.20 18:54

@MP Evik vymáhat to nebudu, nechci delat zadne scény, ale protiprávní jednani ze strany porodnic to je. Některé porodnice se uz oficiálně vyjádřily, ze po porodu budou otce na sál pouštět (Ostrava, Bulovka v Praze) Treba to povolí časem i ostatni.
Pokud vim, tak na navstevu u umírající osoby se výjimka vztahuje také.., ale věřím ze domoci se něčeho v reálu je pak složité. Doufam, ze budete mit možnost se s babičkou videt :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama