Porodnice Přerov 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 17.12.18 13:37
Porodnice Přerov 2018

Zdravím vás :)

Ráda bych se zeptala, jestli je tu někdo, kdo rodil v Přerově v tomto roce. Všechny recenze jsou dost staré.

Příští úterý bych sem měla nastoupit na vyvolání. Zatím jsem měla jen jednu poradnu a prohlídku sálů. A moc se mi nezdá, jak moc jsem z toho nadšená - proto mě zajímají skutečné zkušenosti. Jestli jsem třeba nepodlehla nějakému oblbnutí nebo tak :D Jsem nedůvěřivá, moc se mi nezdá, jak mi na vše kývají a jak tam není údajně nic problém.

Samozřejmě, pokud je to pravda, budu jen ráda, a pokud by tu byl někdo s čerstvou zkušeností, moc by mi to pomohlo :palec:

Reakce:
pocker
Kecalka 247 příspěvků 17.12.18 15:13

Já rodila v prosinci 2017 a byla jsem spokojená, rodila jsem již podruhé. Strava i prostředí dobré. Sestry mladé ok, ty starší neměly svoje dny..ale to je asi tak všude. Co tě konkrétně zajímá? :mavam:

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 17.12.18 17:47

@pocker Jee, přece někdo :hug:

Zajímá mě hlavně porod - výplach, bonding po tom..jestli prostě dodržují to, co slibují při registraci.

Kamarádky, které rodily v Olomouci, byly naštvané právě kvůli tomu - odmítali dát klystýr, že „to není běžný postup“ ( a to tam ta holčina strávila ještě 15 hodin! ), po porodu malé vzali, na porodní plán nekoukali…

Tak mi právě bylo podezřelé, jak moc pozitivně na mě ten Přerov působí. Ale samozřejmě bych byla nadšená, kdyby tomu tak skutečně bylo :palec:

Edit: oteklé prsty naklikaly nesmyslné smajlíky :roll:

pocker
Kecalka 247 příspěvků 17.12.18 18:25

@Taače Jako já mám za sebou spinální anestezii, doktoři na sále příjemní, chovali se ke mě dobře. Přirozený porod nevím jak probíhá. Bonding ti umožní, když budeš chtít a klistýr ti taky udělají. Sestry po porodu ukáží, vysvětlí, poradí jak s miminkem, jak kojit a tak.. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >