Porodnice obilňák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 13:33
porodnice obilňák

Ahoj, měla bych dotaz, ty které jste rodily v brně na obilním trhu, jak jste byly spokojené? jak tam probíhá „tlačení miminka“ - v jaké poloze? je to spíše na zádech nebo volí rovnou jinou polohu? sestry/doktoři jsou tam příjemné? děkuji

Nejnovější zkušenosti z porodnice Obilní trh

Reakce:
ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 10.12.18 13:46
@Anonymní píše:
Ahoj, měla bych dotaz, ty které jste rodily v brně na obilním trhu, jak jste byly spokojené? jak tam probíhá „tlačení miminka“ - v jaké poloze? je to spíše na zádech nebo volí rovnou jinou polohu? sestry/doktoři jsou tam příjemné? děkuji

to jak se „tlačí miminko“ snad ovlivní maminka svým názorem ne? Nutit tě nemůžou do ničeho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 13:48

@ZZloba89

tak v bohunicích upřednostňují spíše leh na zádech, zajímají mě zkušenosti žen, které rodily přímo na obilňáku

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 10.12.18 13:51
@Anonymní píše:
@ZZloba89tak v bohunicích upřednostňují spíše leh na zádech, zajímají mě zkušenosti žen, které rodily přímo na obilňáku

Upřednostňovat můžou co chtějí, konečné rozhodnutí je v drtivé většině na rodičce

petipacka
Závislačka 4338 příspěvků 10.12.18 13:55

Rodila jsem tam všechny čtyři děti. Byla jsem vždycky spokojená. Prostředí porodních boxů za mě fajn. Celou dobu se mnou byl manžel, sprchový kout a záchod součástí, nemusíš nikam na chodbu. Narazila jsem třikrát na stejnou porodní asistentku, naprosto úžasnou, počtvrté si akorát měnila službu, ale ta kterou jsem měla byla taky výborná. Nikdo mě do ničeho nenutil, všechno bylo o domluvě. Za mě Obilňák doporučuju.

petipacka
Závislačka 4338 příspěvků 10.12.18 14:00

Jo a k poloze, mně se rodilo nejlíp na zádech, ale nabízeli mi dřep nebo polohu na boku. Myslím, že pokud jde všechno v pohodě, tak to nechávají co nejpřirozeněji, aspoň mě nikdo do ničeho nenutil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >