Kdy mě může nový gynekolog odeslat do porodnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 27.11.18 22:34
předání porodnici

Dobrý den, na poslední kontrole mi sestřička oznámila že je můj gynekolog na neschopence. Neví jestli bude pryč měsíc nebo čtvrt roku. Odeslala mě na stejném pracovišti k jinému gynekologovi. Jelikož sem si nemohla vybrat a tento mi moc nesedí bych byla nejraději pryč. Ráda bych se zeptala od kdy mě může tento „nový“ doktor nejdříve odeslat do porodnice. Jsem těhotná a dneska začínám 27tt.

Reakce:
tumpach
Kelišová 6349 příspěvků 27.11.18 22:45

já si to již nepamatuji ale myslím, že 36tt ??

Ketris
Echt Kelišová 9568 příspěvků 27.11.18 22:48

Od 36 tt

Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 27.11.18 22:50

Děkuji to mám u něj ještě minimálně tři kontroly.

TRG
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 27.11.18 22:53

Tyjo, dobrý dotaz… Normálně se posílá asi nejdřív kolem 36 TT, klidně až ve 40 TT, když má gynekolog vybavenou ordinaci. Leda by byly nějaké komplikace, což ti fakt nepřeju. Ale v podstatě by to mělo jít domluvit s porodnicí. Jen jsem o tom četla, maminka měla doktora lempla, co navíc ten zástup neřešil a porodnice ji vzala po domluvě v 31 TT. Jsem zvědavá, kdo co poradí…

Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 27.11.18 23:04

@TRG Obávám se že tenhle nebude posílat jen tak dřív. Viděla jsem na sesterně lehátko s monitorem. Ale zase bych to mohla zahrát na vzdálenost. Jsme od PV a dojíždím do OL , kdoví asi rady není než to osobně řešit s nimi.

TRG
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 27.11.18 23:21

@Ivčis No kua, když má monitory, to abys u něj nezkejsla do porodu! Za zavolání do porodnice / konzultaci třeba na návštěvním dnu apod. nic nedáš. Vzdálenost je mimochodem dobrý argument. Ale zeptala bych se na to i toho doktora, asi nebude z toho zástupu nadšený, třeba se tě zbaví rád. :mrgreen: Nic příjemného teda… :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >