Porodnice Bohunice nadstandard - jaká je cena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkas322
Nováček 7 příspěvků 25.11.18 21:27
Porodnice Bohunice nadstandard

Pěkný den všem. Chtěla bych poprosit maminky, které rodily v Brně Bohunicicch, jestli by mi mohli říct své zkušenosti ohledně nadstandardního pokoje v šestinedělí a jaká je cena :) děkuji :) :srdce:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Bohunice

Reakce:
Mongi
Povídálka 45 příspěvků 51 inzerátů 25.11.18 21:50

Měla jsem nadstandard, ale už je to 5 let zpátky. Po dalších porodech bych ho ráda, ale všechny byly obsazené. Takže taky záleží, jestli budeš mít štěstí, nedá se dopředu zamluvit. Za mě teda super, byla jsem naprosto spokojená sama s malou a s koupelnou jen pro sebe. Určitě to doporučuji. I v tom vícelůžkovém se to dalo přežít, záleží, na jaké narazíš další maminky. Nejvíc mi vadilo, jak se děti navzájem rušily. Jedno konečně usnulo a další začlo vřískat, tak třeba celou noc. Cena byla mám pocit tenkrát 1000 Kč na noc. Mají to určitě v ceníku na svých stránkách. Fakt bych řekla, že to stojí na těch pár nocí zato..

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 25.11.18 21:51
Krupka domaci
Povídálka 42 příspěvků 26.11.18 08:50

Já rodila před třemi lety v Bohunicích. Přes noc jsem byla na normálním pokoji, protože nadstandardy byly plné. Až druhý den odpoledne se jeden uvolnil. Takže je to o štěstí. Jinak za mě super, nikdo nás nerušil, návštěvy mohli chodit kdykoliv a hlavně sociálka jen pro mě. Tenkrát chtěli 1000,– za mě + 350,– za malého což mi přišlo absurdní. Kdybych ho nechala na novorozeneckém a nechala si ho nosit na kojení, tak se za dítě neplatí :roll:

Terkapali
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 08:54

Tak to mě taky zajímá, cenu jsem našla, ale nikde nic víc :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >