Porodnice Tábor a Písek

Anonymní
16.1.21 18:48

Porodnice Tábor / Písek

Ahoj, je tady nějaká maminka, která v poslední době rodila v Písecké nebo Táborské nemocnici? Obě dvě porodnice mám asi tak stejně daleko. Četla jsem velmi pozitivní recenze na Píseckou porodnici a to z roku 2020. Na tábor jsem našla pouze samé negativní recenze, ale jsou staré. Má někdo zkušenost? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
425
16.1.21 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj, je tady nějaká maminka, která v poslední době rodila v Písecké nebo Táborské nemocnici? Obě dvě porodnice mám asi tak stejně daleko. Četla jsem velmi pozitivní recenze na Píseckou porodnici a to z roku 2020. Na tábor jsem našla pouze samé negativní recenze, ale jsou staré. Má někdo zkušenost? Děkuji.

Ahoj, já jsem slyšela na táborskou porodnici jen samé dobré recenze, ptala jsem se i ve skupině na facebooku, takže budu rodit tam :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:00
@Bajina.P píše:
Ahoj, já jsem slyšela na táborskou porodnici jen samé dobré recenze, ptala jsem se i ve skupině na facebooku, takže budu rodit tam :))

Děkuji za názor. Kamarádka zde rodila v prosinci a říkala, že příště radši pojede do Písku nebo ČB. Na internetu jsou recenze staré, a většinou negativní.
Snad napíše více lidí…
Přeji pohodový a rychlý porod ;)

• Citovat
  • Nahlásit
37
16.1.21 19:09

Rodila jsem v Písecké nemocnici (už to na konci ledna bude teda rok) ale za mě vše super, můžu doporučit. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:12
@Minnie2 píše:
Rodila jsem v Písecké nemocnici (už to na konci ledna bude teda rok) ale za mě vše super, můžu doporučit. 🙂

Moc děkuji :* po přečtení všech recenzí (nejen na miminu) jsem asi rozhodnuta pro písek.

• Citovat
  • Nahlásit
1738
16.1.21 19:17

Já rodila v Táboře květen 2020 a naprosto super. Ještě v roce 2014 a taky dobrý, ale letos bych řekla, že ještě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:18
@zuza92 píše:
Já rodila v Táboře květen 2020 a naprosto super. Ještě v roce 2014 a taky dobrý, ale letos bych řekla, že ještě lepší.

Děkuji :) :*

• Citovat
  • Nahlásit
1328
16.1.21 19:23

Tabor ma nove partnerske pokoje, bohuzel kvuli covidu nelze ubytovat partnera.
Z vlastni zkusenosti doporucuju si k porodu v Ta domluvit soukromou porodni asistentku Mgr Jaroslavu Haluzovou, pracuje tam + ma soukromou klientelu
Neni to tak drahe a i manzel konstatoval, ze to bylo perfektni rozhodnuti. Full servis, nonstop se mnou, vse slo, bezdratove ozvy ve sprse. Porod v jakekoli poloze… Neustale info, jak to pokracuje. Mraky fint, homeopatika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:47

Tábor je den ode dne lepší a lepší. Vyvíjí se dobrým směrem co se týče vybavení, postupů atd. Já rodila v roce 2014 a 2017 a nemůžu si vynachválit. Na blbce můžete narazit asi všude, ale co se přístupu k rodičce a dítěti týče, jsou tam hodně na úrovni. Takže mohu doporučit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:53
@Anonymní píše:
Tábor je den ode dne lepší a lepší. Vyvíjí se dobrým směrem co se týče vybavení, postupů atd. Já rodila v roce 2014 a 2017 a nemůžu si vynachválit. Na blbce můžete narazit asi všude, ale co se přístupu k rodičce a dítěti týče, jsou tam hodně na úrovni. Takže mohu doporučit.

Já mám s Táborem právě zkušenosti jako s nemocnici a katastrofa. Jsem rada, že porodnice je úplně jiná.

• Citovat
  • Nahlásit
32
16.1.21 20:14

Ahoj, já rodila v Písku minulý rok v červnu a navíc ve 35 týdnu (praskla voda, přišla jsem v neděli odpoledne a rodila jsem v úterý večer), takže sice nevím jaký je přístup k rodičkám v termínu, ale za sebe mohu doporučit píseckou porodnici. Ciítila jsem se moc dobře a bezpečně. Personál výborný, byli milí a profesionální úplně všichni od doktorů po paní na úklid, hlídali mě velmi moc. Porod naprosto v pořádku. Pak jsme byli ještě nějakou dobu na nedonošeneckém oddělení a to bylo naprosto perfektní, sestry úplně nejlepší.
Jediný problém je myslím v nějaké pomoci s kojením, ale chápu při tom množství miminek. Hodila by se laktační poradkyně, která tam bude tak dlouho, jak kdo potřebuje. To bych si jediné nějak pořešila předem, pokud nejsem sama tak nějak schopná to zvládnout. Já nebyla, navíc ten předčasný porod…měla jsem pak nervy kvůli chlapa a o mlíko svou blbostí a okolnostmi přišla. Ale to už je o něčem jiném. Každopádně písecká porodnice za mě bezvadná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
18.1.21 05:29

@dana.dv ahoj, mohla bych se zeptat, pokud jsi rodila v kovidové době, jestli se nosí roušky i na pokojích a na spaní? Balím se do Tábora a nevím, kolik roušek 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
18.1.21 08:42

@H.Jita Nastesti pred covidem. Zavolala bych si do porodnice a zeptala se. Na webu nic nemaji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
18.1.21 10:47

@H.Jita na jaře se roušky nosili jen když na pokoj přišel lékař, sestra. A pak mimo pokoj. Ale já byla na pokoji sama, ale ani ostatní holky na pokoji roušky nenosily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
18.1.21 11:58

@zuza92 @dana.dv díky za info. Poptám se před porodem až mě pošle gynekolog, kdybych rodila dřív, tak nějaký mám, myslím, že pokud to bude jako na jaře, budou stačit :) Volat tam dopředu je asi zbytečné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat