Porodnice okr. Ústí nad Orlicí

Anonymní
13.1.21 15:39

Porodnice okr. Usti nad Orlici

Ahoj,
našla jsem jen velmi stará témata. Jsem z okresu Usti nad Orlici a s Ústeckou nemocnicí mám spíš velmi špatné zkušennosti asi jako většina lidí co znám. Na jejich porodnici je nicméně celkem chvála. Svého gynekologa mám až v Olomouci a to proto, že jsem měla dřív problémy, které tady můj tehdejší gynekolog neřešil. Skončila jsem dokonce 2× na pohotovosti gyn. právě v Ústí a byla to celkem katastrova. Jeden dr nějaká Ahmed černoch, hned v úvodu mi řekl, že počkáme na sestru, abych si pak nevymyslela, že mě znásilnil. Svíjela sem se bolestí a nechápala, o čem to mluví. Bohužel nepřišel na to, co mi je, tak řekl, ať třeba beru atb. Druhý dr zas ani nemohl na ultrazvuku najít moje vaječníky, tak řekl, že jsou asi malinké a vše je ok :roll: No, nebylo…
Toť me zkušennosti s gyndou v Ustí pár let zpátky.
Jsem těhotná a přemýšlím, kde budu rodit. Máte někdo aktuální zkušennost s Ústeckou porodnicí?
Troufly by jste si jet HK nebo Olomouc ikdyž to je 1,5h?
Nebo nemáte tip ještě na nějakou dobrou nemocnici v bližším okolí?
Vkládám anonymně, jelikož ne všichni o těhu vědí.

Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18234
13.1.21 16:16

Já teda ze Svitav jezdila do porodnice do Ústi. Za mě to je nejlepší porodnice široko daleko a to jsem jich pár oběhala. Do Hradce bych nejezdila, taky se ti může stát, že tam dojedeš, oni ti řeknou, že mají stopstav a ty s kontrakcema budeš hledat jinou porodnici. Taky můžeš zkusit Rychnov, to si taky chválí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 16:20

Porod 2019 a 2020 v uno a luxus. Nemůžu si stěžovat. Vyšetření za přítomnosti sestry je normální. Do Rychnova ani nejezdi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 16:24

Neříkám, že není normální. Spíš chování doktora mi nepřišlo profesionální, když pominu to, že mě ani neurčil diagnozu. Neumím si představit, že by mě někdo tak arogantní rodil. Ale to mohu narazit kdekoliv.
Jsem ráda, že máte dobré zkušennosti. Byla by to pro mě nejjednodušší volba. :think: Kámošky si chválí, ale neznám nikoho, kdo by tam rodil v posledních 5 letech a na nemocnici jako takovou chvála není skoro vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 16:47
@Anonymní píše:
Neříkám, že není normální. Spíš chování doktora mi nepřišlo profesionální, když pominu to, že mě ani neurčil diagnozu. Neumím si představit, že by mě někdo tak arogantní rodil. Ale to mohu narazit kdekoliv.
Jsem ráda, že máte dobré zkušennosti. Byla by to pro mě nejjednodušší volba. :think: Kámošky si chválí, ale neznám nikoho, kdo by tam rodil v posledních 5 letech a na nemocnici jako takovou chvála není skoro vůbec.

Nemůžeš porovnávat nemocnici a porodnici. Ten černoch rodil v r2019 moji známou a bez problémů. I si prosadila polohu u porodu atd

• Citovat
  • Nahlásit
313
13.1.21 16:53

Záleží, co od toho očekáváš. První porod jsem měla v Ústí a druhý ve Svitavské nemocnici oba měli svoje pro a proti a všude bylo něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18885
13.1.21 17:05

Doporučuji projít recenze. Na FB je skupina Porodnice očima žen. TAm ti poradí. A ujasnit si, co od porodnice chceš. Docela dobré je, udělat si tam výlet a domluvit konzultaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 18:42

Porod 2019, nic zásadního co bych vytkla. Ono všude je něco. Předtím Pardubice, tam mi přišly lepší dětské sestry, úo zase šestinedělí větší pohoda…Dr. všude profesionální…v Ústí pokoje jen po dvou, ale v Pce zase lepší postele…Hradec jsem teda slyšela, že nic moc…ale to si nevybereš

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 20:09

Díky holky, na tu skupinu kouknu.
No a to je taky ono, já vlastně nevím co čekat a po čem koukat. Jsem prvorodička.
Laicky bych si přála tam byli dobří dr, což me zatím ambulance nepřesvědčila, aby tam byl trochu lidský empatický přístup a hlavně aby věděli co a jak, kdyby přišly komplikace jakehokoliv razu. K nemocnici jako takové mám bohužel oprávněnou nedůvěru jako k takové. Ovšem blbá oddělení se najdou všude.
Třeba kamaradka rodila minuly tyden a dr se to nějak nezdalo, poslal ji nakonec na vyvolavany a poslal ji do Olomouce. Řekl přimo, že v Ústí si s ničím abnormálním nevědí rady a že bude klidnější, když bude v Olomouci. Ona je ale i cukrovkářka, takže to možná hrálo svou roli. Jinak slyším více méně chválu.

• Citovat
  • Nahlásit
482
18.1.21 16:28
@Anonymní píše:
Ahoj,
našla jsem jen velmi stará témata. Jsem z okresu Usti nad Orlici a s Ústeckou nemocnicí mám spíš velmi špatné zkušennosti asi jako většina lidí co znám. Na jejich porodnici je nicméně celkem chvála. Svého gynekologa mám až v Olomouci a to proto, že jsem měla dřív problémy, které tady můj tehdejší gynekolog neřešil. Skončila jsem dokonce 2× na pohotovosti gyn. právě v Ústí a byla to celkem katastrova. Jeden dr nějaká Ahmed černoch, hned v úvodu mi řekl, že počkáme na sestru, abych si pak nevymyslela, že mě znásilnil. Svíjela sem se bolestí a nechápala, o čem to mluví. Bohužel nepřišel na to, co mi je, tak řekl, ať třeba beru atb. Druhý dr zas ani nemohl na ultrazvuku najít moje vaječníky, tak řekl, že jsou asi malinké a vše je ok :roll: No, nebylo…
Toť me zkušennosti s gyndou v Ustí pár let zpátky.
Jsem těhotná a přemýšlím, kde budu rodit. Máte někdo aktuální zkušennost s Ústeckou porodnicí?
Troufly by jste si jet HK nebo Olomouc ikdyž to je 1,5h?
Nebo nemáte tip ještě na nějakou dobrou nemocnici v bližším okolí?
Vkládám anonymně, jelikož ne všichni o těhu vědí.Děkuji moc :srdce:

Ja bych si do Hradce dojet troufla. Jestli rodis prvne, tak to takovy fofr nebyva. Jestli rodis podruhe, tak bych zustala v Usti. V Hradci uz stop stav neyva. Muzes tam i predem zavolat. Oni ti reknou, jestli maji plno.
Olomouc bohuzel neznam. V Hradci Kralove jsem byla vzdycky spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 20:03

Ano rodím poprvé. Začala jsem ještě zvažovat Svitavy. Po přidání se do skupiny na facebooku mě tam na to ženské navedly, že je to lepší jak Ústí. Přiznám se, že Svitavská nemocnice pro mě byla vždycky ještě o stupeň níž než Ústí, ale je fakt, že porodnice bude třeba lepší. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
482
včera v 15:59
@Anonymní píše:
Ano rodím poprvé. Začala jsem ještě zvažovat Svitavy. Po přidání se do skupiny na facebooku mě tam na to ženské navedly, že je to lepší jak Ústí. Přiznám se, že Svitavská nemocnice pro mě byla vždycky ještě o stupeň níž než Ústí, ale je fakt, že porodnice bude třeba lepší. :nevim:

Ani ja jsem moc doreho na Svitavskou porodnici neslysela, to spis na Usti. Ale priznavam, ze to je jedna pani povidala, vlastni zkusenost nemam.Tak preju stastnou ruku pri volbe. Poprve vetsinou dojedes daleko. Kdyztak se muzes podivat, co mate za porodnice pri ceste. Fakt drzim palce, at ten porod je podle predstav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18234
včera v 16:13
@Anonymní píše:
Ano rodím poprvé. Začala jsem ještě zvažovat Svitavy. Po přidání se do skupiny na facebooku mě tam na to ženské navedly, že je to lepší jak Ústí. Přiznám se, že Svitavská nemocnice pro mě byla vždycky ještě o stupeň níž než Ústí, ale je fakt, že porodnice bude třeba lepší. :nevim:

Není ani omylem. Byla jsem v obou během měsíce a srovnat se to nedá. Ani péče, ani komfort.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat