Porodnice v Břeclavi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 18:27
Porodnice V Břeclavi

Někdo kdo má termín 1.5. Nebo nějak na začátku května a rodí v Břeclavi?:) bude jim tam vadit, když si vezmu pro malého oblečení z domu i zavinovačku? :oops: když vše probíhá v pohodě za jak dlouho nás pustí?:)

Reakce:

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 27.04.18 20:18

Ahoj, vadit jim to nebude, ale osobně už bych do té porodnice nešla ani nikdo z mých kamarádek. Já tam rodila v prosinci a naposledy. Malá nám kvůli nim málem umřela, protože jsou tam sestry neschopné a doktoři chrápou na lékařáku. Několikrát je tam přítel naháněl po nemocnici. Po 40 hodinách to skončilo akutním císařem, kdy se doktor ještě vztekal, že se mu do toho nechce. strava katastrofa, personál taky. Ale každý má jinou zkušenost. Když bude vše v pohodě pouští 4-5den

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 20:43

No tak to se mám na co těšit teda :nevim: tak moc jsem si přála nějaké příjemné sestřičky, no su zvědavá :roll: moc se mi tam nechce :(

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 27.04.18 21:25

Já se tam chystám po druhé v červenci. První porod úplně bezva, úžasné porodní asistentky i doktorka byla fajn. Ale rodila jsem odpoledne a porod byl bez komplikací. Spíš jsem měla problém s dětskými sestrami. Oblečení na mimi nikdo neřešil. Ale první den dva bych používala erar, ať si nespinis svoje věci.

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 28.04.18 21:02

@Tamca01 jak říkám, každá má jiné zkušenosti. Někdo si porodnici chválí ale to já bohužel za sebe nemohu. Sestry nás pomlouvali, byly protivné apod. Ale možná to bylo i tím že jsem rodila od 23.12.-25.12. takže mezi svátky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >