Reklama

Porodnice v Břeclavi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 18:27
Porodnice V Břeclavi

Někdo kdo má termín 1.5. Nebo nějak na začátku května a rodí v Břeclavi?:) bude jim tam vadit, když si vezmu pro malého oblečení z domu i zavinovačku? :oops: když vše probíhá v pohodě za jak dlouho nás pustí?:)

Reklama

Reakce:

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 27.04.18 20:18

Ahoj, vadit jim to nebude, ale osobně už bych do té porodnice nešla ani nikdo z mých kamarádek. Já tam rodila v prosinci a naposledy. Malá nám kvůli nim málem umřela, protože jsou tam sestry neschopné a doktoři chrápou na lékařáku. Několikrát je tam přítel naháněl po nemocnici. Po 40 hodinách to skončilo akutním císařem, kdy se doktor ještě vztekal, že se mu do toho nechce. strava katastrofa, personál taky. Ale každý má jinou zkušenost. Když bude vše v pohodě pouští 4-5den

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 27.04.18 20:43

No tak to se mám na co těšit teda :nevim: tak moc jsem si přála nějaké příjemné sestřičky, no su zvědavá :roll: moc se mi tam nechce :(

Charlie18
Kecalka 262 příspěvků 27.04.18 21:25

Já se tam chystám po druhé v červenci. První porod úplně bezva, úžasné porodní asistentky i doktorka byla fajn. Ale rodila jsem odpoledne a porod byl bez komplikací. Spíš jsem měla problém s dětskými sestrami. Oblečení na mimi nikdo neřešil. Ale první den dva bych používala erar, ať si nespinis svoje věci.

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 28.04.18 21:02

@Tamca01 jak říkám, každá má jiné zkušenosti. Někdo si porodnici chválí ale to já bohužel za sebe nemohu. Sestry nás pomlouvali, byly protivné apod. Ale možná to bylo i tím že jsem rodila od 23.12.-25.12. takže mezi svátky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama