Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj, najde se tady nějaká těhulka která se chystá rodit v Karviné? Nebo některá se zkušenostmi z Karvinské nemocnice, popřípadě s doktorem Konečným u porodu? ![]()
Doktora Konečného jsem měla u porodu před osmi lety. Jak víš, že ho u porodu mít budeš? Máš plánovaný císař? Pokud nic z toho, doporučuji doufat, že ho prostě u porodu mít nebudeš…
Ahoj, já se chystám rodit v Karviné. Kdy máš termín? Já ho mám 8.9.
Ahoj, ja v Karvine rodila pred necelym rokem
. V prubehu porodu jsem byla rada, ze jsem vubec porodila, takze jsem nic neresila, ale hlavni byl pristup PO porodu, ktery mohu pochvalit! Dr. Konecny je muj gynekolog, nestezuji si, ale rodit bych s nim urcite nechtela
![]()
Já jsem v Karviné nerodila, ale ve 23tt jsem krvácela a musela jsem tam v noci na pohotovost, kdy sloužil dr. Konečný… díky téhle zkušenosti jsem se rozhodla pro porod v Třinci. Byl otrávený, že asi musel kvůli mě vstávat a když jsem se ho celá vyděšená ptala, co se je s mimčem, tak mi naprosto nezúčastněně, aniž by odvrátil oči od UTZ, řekl „No zatím ještě žije, jsem zvědavý jestli se to udrží“
… byla jsem celá bez sebe a díky tomuto dr. ještě více. Hrozně neempatický pán a rodit bych s ním teda rozhodně nechtěla ![]()
@Deninka ano, hotové zlatíčko, mám s ním stejné zkušenosti a pak jsem ho chytla i u porodu, kde byl úplně znechucen, že místo sledování zpráv musel ke mně. Následné šití nastřihu bylo v jeho podání taky boží, a ty komentáře k tomu
chvíli jsem ho měla i jako gynekologa, a teda… No, naštěstí už jsem jinde.
@Deninka Tak tohle mě říct tak bych se zbláznila, doufám že už máš vše v pořádku..já mám ted jen zmatek jestli mám u něj vůbec ještě zůstat, jen to můj gynekolog.. ![]()
@Mia94 Měla jsem mít termín začátkem listopadu, jenže mi na poradně změnili týdny takže to vychází na říjen ![]()
Já taky o dr. Konečném slyšela nehezké věci. Co už, hlavní přece je aby jsme porodily zdravé mimča. Doufat, že dr. Konečný šichtu mít nebude.
Moje gyndařka už nechodí rodit. Tak jsem taky zvědavá
@Mia94 Doufám doufám, co znám pacientky pana Konečného tak všem dělal rád císaře.. :/ hlavně at jsou miminka v pořádku ![]()
@Veruška25 Jojo,je to 4 roky zpátky a malá je a byla naštěstí v pořádku, dneska už je to 3,5letá slečna ![]()
Ale díky tomuto pánovi jsem se vůči Karviné šprajcla..
@Zuzaa Takoví lidé by neměli tohle povolání vykonávat, když ho evidentně nedělají rádi. Já si ho vybavuju naprosto živě ![]()
Zajímalo by mě, která jste měla nadstandart pokoj jestli se to vyplatí, nebo zaytečnost? Uvažuji o nadstandartu. Poraďte, prosím ![]()
@Mia94 já jsem rodila v Třinci, poprvé normální pokoj, podruhé nadstandard.. A rozhodně nelituju, měla jsem soukromí a hlavně klid.Za mě určitě ano
!
Pokud jste prvorodicka, nadstandart nedoporucuji
maminky doradi, muzete si pomoci navzajem.
Me to tak opravdu vyhovovalo i sestricka mi rikala, ze u prvorodicek radeji nadstandart ne.
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.