porodnice v Ústí nad Labem

803
4.11.05 14:24

porodnice v Ústí nad Labem

Zdravím všechny maminky,
zajímalo by mne, jestli máte některá zkušenost s porodem-konkrétně s císařským řezem-v ústecké porodnici.
Byla jsem s přítelem na prohlídce porodnice a když jsem se ptala na možnost přítomnosti otce u porodu, když je to plánovaný císař v epidurálu, sestřička mi řekla, že se to nedělá, ale že záleží na operujícím lékaři :(
Pokud tam některá maminka rodila císařem, budu ráda, když napíše, jak vše probíhalo.
Klára a Péťa 36tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4011
4.11.05 15:37

císařem v Ústí

Ahoj,

moje kamarádka rodila v ústí císařem, ale nečekaně. Tatínek u této operace být nemohl, s dítětem kolem něj po porodu proběhli a sám se musel přihlásit o to, aby mu řekli jakého je pohlaví a jestli je zdravé. A ta maminka neviděla svojei mimčo 2 dny a pak si to musela vydupat aspoň na chvilku…dost mě to vyděsilo, ale myslím, že jinde to není lepší. Jinak jsou oba už v pořádku, jenom to kojení moc nejde, protože malá neumí tak sát (já osobně to přikládám tomu, že 2 dny ho krmili z lahvičky)…doufám, že tě to moc neodradí, určitě záleží na porodním lékaři a taky na ochotě sestřiček po porodu a člověk se dneska musí prostě ozvat!! Nečekej, že se s tebou budou mazlit, musíš z-aktivovat tatínka ať to trošku hlídá:-)
Určitě všechno dopadne dobře - neboj!!!

Přeju jen samé krásné zážitky a zdraví tobě i miminku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.3.06 12:24

Uz to teda neni aktualni, ale treba pro nekoho dalsiho: ja jsem rodila akutnim cisarem v Usti v roce 2003. Manzel na sal nesmel (ale ani by nechtel), maleho mu kratce ukazali ihned po porodu, a pak se na nej mohl jit do sytosti vynadivat, kdyz ho ocistili a soupli do vyhrivaneho boxu. Takze pohoda.
Mne syna prinesli na JIP kratce potom, co jsem se probudila, a pak mi ho nosili asi po 3 hod. na kojeni. V usti jsem byla naprosto spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 10:31

Ahoj,

chtěla bych oživit téma a zeptat se maminek, které v posledním roce rodily v porodnici Ústí nad Labem jak jste byly s porodnicí spokojeny? Jestli Vás nutí na porodní křeslo nebo je možnost porodu i v jiné poloze a jestli Vám udělali nástřih hráze? Jak jste byly spokojené s personálem?
Anonymně proto, že ikdyž jsem v 5. měsíci plno lidí to ještě neví :-)

• Nahlásit
  • Citovat
62
27.9.15 14:10

Ahoj, koukám, že je to již starší téma, ale přidám do diskuse. Rodila jsem císařem v r.2013,ale po 20ti h. nesnesitelných bolestí, akutně. Takže s plánovaným císařem zkušennost nemám, ale byla bych ráda, kdyby u plánovaného císaře mohl manžel být. Jsem 9+3tt a mám ještě dost času, ale jedno vím jistě, po mém prvním porodu si císaře vydupu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama