porodnice v Ústí nad Orlicí

12968
3.8.06 16:37

porodnice v Ústí nad Orlicí

Maminky, máte některá zkušenost s porodnicí v Ústí nad Orlicí? Přemýšlím, kde rodit a na Ústí jsem slyšela dost chvály. Napište, prosím svoji zkušenost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
3.8.06 17:06

Ahoj,

já rodila v Ústí v dubnu 2004 - a nemůžu než chválit. Super přístup lékařů i sester, super porodní sály, wc a sprcha na pokoji (tedy společná pro 2 sousední pokoje - ale nemusíš nikam chodit.)
Za sebe můžu říct jen to nejlepší :)

Dobře vyber,

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
3.8.06 18:10

evculinda - já jsem v Ústí ležela 6 týdnů před porodem a byla jsem spokojená. Porod pak byl sice císařem, ale sestřičky i doktory si nemůžu vynachválit a neznám nikoho, kdo by nebyl spokojený. Bylo to ještě před představbou a teď je to tam prý super, mám spoustu kamarádek, který tam rodily. Určitě budu rodit zase tam a doufám, že normálně. Tož tak. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
3.8.06 18:30

Evculinda,

osobní zkušenost s porodnicí v Ústí nemám, já jsem poprvé rodila ve Vysokém Mýtě. Ale většina kamarádek byla naprosto spokojená.

Bohužel jsem slyšela i negativní hodnocení, ale to se většinou týkalo porodu dvojčátek (který mě z pochopitelných důvodů hodně zajímá) a nebo v souvislosti s odvolaným primářem Mudr. Vachatou. Nevím, za už je nový primář, údajně ano, ale toho neznám a neslyšela jsem o něm ani slovo.

Držím palečky, ať dobře vybereš.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
3.8.06 21:07

Taky nemám osobní zkušenost s ústeckou porodnicí,ale hodně si ji chválí.Občas některá mamina narazila na nepříjemnou PA,ale taková se najde skoro všude.
Porodnice je nově opravená a podle fotek je to moc pěkné,i když pro mě je důležitější přístup zdravotníků.

Dobře vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
3.8.06 23:07

Holky, díky! Zatím se mi potvrzuje, že z našeho okolí to bude nejlepší řešení jak pro mě, tak hlavně pro mimi :wink:
Co se týče nového primáře, tak snad tam má nastupovat primář z Opočna a tam ho chválí hodně (jezdím tam do poradny, ale přímo ho neznám).
Na personál musí mít člověk (rodička především) štěstí :lol:
Takže díky, asi máme vybráno :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
3.8.06 23:17

Evculindo,

o primáři z Opočna jsem už taky slyšela, tak to možná bude pravda. Nevím ze které strany jsi, ale určitě je to jedno z nejlepších řešení. Rozhodně se tam zajeď podívat, to Ti taky pomůže.

Navíc slyším všude chválu na dětské oddělení i na dětské lékaře a to taky není k zahození.

Škoda Vysokého Mýta, já tam byla fakt moc spokojená.

Hodně štěstí.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
22.8.06 18:44

Ahojky budoucí maminy,
mohu Usteckou porodnici take jen doporucit. Jsem z Usti a do poradny chodim primo do nemocnice, takze prichazim do styku se vsemi lekari z porodnice a ted, protoze mam mesic pred porodem chodim na nataceni rovnou do porodnice, uz vidam i PA a vsichni jsou mily, vstricni a prostredi je skoro domaci.
Jsou k dispozici 3 porodni saly s polohovacim luzkem, vanou, micem, da se poslouchat hudba atd.
Pokoje jsou barevné s vlastnim soc. zarizenim. Nadstandart je trosku drazsi 500,– kc/ den, ale poskytuje komplet vybaveni kuchyne, socialku, soukromi a moznost dalsiho nocleznika s vami na pokoji.
Tak treba se tam s nekterou z vas kolem 20. zari potkame :lol:
Larina :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
31.8.06 14:50

Ahoj,

já jsem v Ústí rodila 2/2005. A byla jsem naprosto spokojená. Prostředí je příjemné a sice ne každá sestřička je 100%, ale to nejse žádná. Takže, když měla jedna učnice problém, že mám moc zakrvácený prostěradlo, tak jsem ji řekla, že jsem snad po porodu a ať mi laskavě vymění prostěradlo. Potom už žádný problém nenastal.
Jídla je tam dost a dost, pohodlí taky. Novorozenecký sestřičky moc milý. Se vším poradily.
Rodil mě primář Vachata. Nevíte náhodou některá, jaký je ten nový primář?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama