Porodnice Zlín dotaz:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 08.05.18 16:41
Porodnice Zlín dotaz:)

Zdravím všechny :dance:, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s porodnicí ve Zlíně?:) Chtěla bych tam rodit. Nevíte jak to funguje? Mám to trochu z ruky :think:, ale zítra mám cestu tak bych se tam chtěla zajet na všechno zeptat a do porodu přejít ke gynekologovi tam… :lol: Můžu tam jen tak zajít, nebo se předem musím objednat? Děkuji za odpovědi :kytka: :kytka:

Reklama

Reakce:

Romilda
Kecalka 389 příspěvků 08.05.18 16:56

Zlínská porodnice je dobrá volba. Rodila jsem tam několikrát a vždy jsem byla spokojená. Na stránkách nemocnice si můžeš najít více informací. Určitě je dobré zavolat předem a domluvit se. Ale vím, že tam bez problémů jezdí rodit maminky z celé Moravy, mimochodem také proto, že zlínská porodnice má velmi dobré vybavení pro předčasně narozené děti, dokonce tam maminky můžou být s dětmi nonstop a nemusí za nimi dojíždět jako dřív. Personál je…no, co si budeme povídat, záleží, na koho narazis. Já jsem měla štěstí.

Kelsey
Hvězda diskuse 43752 příspěvků 08.05.18 17:10

Rodila jsem 3×. Jsem rod. Zlinacka. Po prestehovani jsem stejne chtela rodit ve Zline. Duvod? Porodnice mi vyhovovala i personal fajn. A muj pozadavek byl, aby veskera pece byla v jedne budove anedoslo na akutni prevoz.
Bydlim na Breclavsku, kdyby se neco stalo, tak mi dite budou prevazet do Brna samotne. Po poslednim porodu spolubydlici na sestinedeli, ktera rodila v Kromerizi, dite se nalokalo plodovky, tak priotravene odvezli do Zlina a ji az pozdeji. Pri druhem porodu jsem mela spolubydlici, kterou rodila akutnim cisarem ve 32tt, byla od Hradiste.

Janasas
Závislačka 4925 příspěvků 08.05.18 17:14

Já taky nemůžu říct, že by se mi ve Zlíně nelíbilo, myslím, že maminka je celkově trochu neoběktivní, kdyžz je ze všeho najednou vyplašená a všechno..
Myslím, že péče o maminku, dítě na jedničku, ale jediné co mě vadilo a co jsem slyšela od známých hodně, že je tam hodně a dramaticky propagovaná kojo liga..
O kojení se hádat nebudu :mrgreen: o to nejde, jde o to, že třeba některé sestry jsou až na to tak upnuté, až prostě dokážou být protivné…
Takže fakt záleží na kterou člověk tam narazí..

Kelsey
Hvězda diskuse 43752 příspěvků 08.05.18 17:26

@Janasas
Nemela jsem problem. U tretiho jsem rekla, ze kojit nebudu, primar si napsal do karty a bylo. Byli dusledni, protoze ja po porodu rikala mi nic neni, muzu na sestinedeli dojit po svych a oni se smali, ze pred 2h. jsem rodila, ze nesmim chodit, ze mne odvezou a ja rikala, ze nemam rada, kdyz si mam pripadat, jak malomocna, kdyz je mi dobre a mam plno energie. Proste mi bylo blbe, ze me chce vezt na kresle, kdyz nekdo potrebuje vic pomoc.

Petule030
Kelišová 5636 příspěvků 08.05.18 17:46

Zavolej si a domluv se na prohlídku. Porodní boxy jsou dobře vybavené, při porodu nabízejí různé polohy, porodní asistentky - no, záleží, na koho narazíš. Já jsem měla štěstí snad na tu nejmilejší por. asistentku. Potom personál, lékaři na mě byli všichni milí, sestřičky jak kdo. Vybavení pokojů není nic moc, ale těch pár dní se to dá přežít. O předčasně narozená miminka je velice dobře postaráno. Je fajn, že je vše v jedné budově.

anonym30
Stálice 74 příspěvků 11.05.18 08:42

Já rodila v lednu, už po 3.ve Zlíně. A doteď toho lituju. Nešla mě vytlačit hlavička. PA mě nutila měnit polohy - měla jsem křížové bolesti, ale nezájem, musela jsem zkusit rodit ve stoje, pak zkusit rodit v podřepu, na čtyřech, moje reakce že chci klasiku vleže ji moc nezajímala, a když jsem si chtěla zapřít nohy a požádala ji o to, přidělala k posteli ty podložky co jsou u kozy na gyndě, a řvala po mě že tohle se nepoužívá už 30 let :lol: když jí řekla Dr. proč mě nepichne oxytocin, aby mi tím pomohla, prej třetirodička zvládne všechno. Když prej nebudu rodit v těch polohách co chce ona, tak půjde na chodbu a mám si dělat co chci, to řekla i ménu příteli. Když jsem si při tlačení dovolila ulevit nějakých zvukem, byla jsem hysterka. Nakonec mě skočila s Dr na břicho a malou (no 3,8 kg :) )vytlačily. Nejvíc mě mrzí ta její reakce, když se malá nenadechla hned, řekla, že si za to můžu sama a že se jí mám každý den omlouvat, že jsem ji nedokázala vytlačit hned, že jsem jí ublížila… doteď mám z toho depku…Jo a nebyla jsem sama, nezavírají za sebou boxy, takže vidíte porod i jiných :roll: A na pokoji jsem měla mladou holku, které řekli že je hrozná hysterka když zakřičela, a že ať zapomene na další děti, a jinak ať si je rodí jinde.

Petule030
Kelišová 5636 příspěvků 11.05.18 11:13

@anonym30 A jak se jmenovala PA? Já jsem na porodním patře strávila nějaký čas na intezivní péči, den a noc v boxe, kdy se všichni (až na mě) tvářili, že rodím. A později porod samotný. Za tu dobu se kolem mě vystřídala část personálu, tak jsem si udělala obrázek a jen jsem doufala, že mi na porod vyjde někdo milý. Měla jsem štěstí.

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 11.05.18 11:39

Tak holky díky moc za zkušenosti.. Já se byla mrknout a byla jsem teda překvapená. Přešla jsem k dr. Personál milý a všechno fajn… Tak jsem docela v šoku @anonym30 :think: to bych teda nečekala.. Ono asi dost teda záleží na tom na koho člověk narazí.. Z toho mám teď docela strach upřímně :lol:, protože já zase si docela umím otevřít pusu, tak asi budu doufat, že na mě vyjde někdo v pohodě.. O jakou PA šlo? @Petule030 a jaký jsi si tak celkově udělala obrázek? Dobrý nebo spíš špatný? Já původně chtěla rodit v UH, ale byla jsem tam 3× a jednou tam i ležela na pár dní a byli tam na mě dost hnusni, nebo spíš nepříjemní, jako bych je otravovala :lol: tak jsem si řekla, že tam teda určitě nee…

Petule030
Kelišová 5636 příspěvků 11.05.18 12:07

@Judynka33 Byla jsem spokojená, akorát sestřičky z novorozeneckého nebyly vždy zrovna v dobré náladě. Ale jsou tam i mladé, milé a taky bys klidně mohla ležet na jiném patře než já, tam nevím. Ale celkově dobrý ;)

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 11.05.18 12:50

@Petule030 tak to je fajn :) to jsi mě uklidnila.. Děkuju :kytka:

Struhařka
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 07.06.18 17:41

Mám dotaz :lol: myslíte, že místo kojicí košili mužu mět normalně tričko a nějaké volnější teplaky na noc??? nebo mě to tam zakažou??

Petule030
Kelišová 5636 příspěvků 09.06.18 22:56

@Struhařka Klidně si můžeš chodit ve svém oblečení. Ty jejich erární košile mají tu výhodu, že je můžeš často měnit. Pokud tam strávíš delší čas, možná bys to ocenila víc, protože člověk se na těch jejich postelích dost potí, je žádoucí mít častý přístup ke kojení a jak se člověk pořád povaluje v posteli, tak i pohodlí v té košili je vyhovující. Ale jestli chceš, můžeš být ve svém oblečení, jen z hygienického důvodu je dobré, aby bylo čisté ;) Když jsem tam ležela já, tak paní z vedlejšího pokoje taky byla celé dny v normálním oblečení a nikdo ji nevyhodil, co vím :D

Struhařka
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 09.06.18 23:16

@Petule030 pokazde co jsem lezela v nemocnici tak mela svoje :lol: :lol: ale takjsem nevedela jestli nebudou stim mit nejaky problem ze budu vyhrnovat tricko nahoru :lol:

Petule030
Kelišová 5636 příspěvků 10.06.18 09:59

@Struhařka Myslím, že to je zajímat nebude :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Reklama